Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

2. HD režíroval podle předlohy A. Christie sám Q. Tarantino

« zpět na seznam

21.3.2019

2. HD režíroval podle předlohy A. Christie sám Q. Tarantino

To, co se dělo ve středu 20. března 2019 v 2. HD 5. ABL Xbowling ValMez, to by vydalo minimálně na detektivkový rodokaps. Především závěrečná kapitola, nazvaná Nikdo nechce být první, ta byla dost dobrá. Celkem často v podobném duchu píšeme o 4. lize, ale sorry jako, tentokrát byla „pětka“ lepší.

Ještě první zápasy dopadly zhruba dle očekávání, ale pak to začalo a chudí začali brát bohatým, neboli bohatí začali dávat chudým. Jasně o tom vypovídá fakt, že první tři týmy kola měly bilanci 3:2 a další tři týmy pak 2:3. Samozřejmě, že se nebudeme rozepisovat o jednotlivých zápasech, to máme přehledně ve výsledcích. Takže to shrneme. Nejen o vítězi večera, ale i průběžném lídru rozhodly opravdu až závěrečné zápasy v 5. kole.

První dohráli Valaši, kteří urvali vítězství 3:2RozpitýmI a čekali. Aktuální pohled na tabulku hovořil ve prospěch Oderská bandy a pozor, velkou šanci měli i Ogaři. Jenže se tak nestalo. Někdy je papírově slabší soupeř spíš nevýhodou a přesně to se stalo. Ogaři zřejmě již schovali bojovné valašky a tak zápas s For Fun prohráli 1:4, což bylo pro ně samozřejmě málo. Ještě hůř dopadla Oderská banda, která prohrála s Hafany dokonce 0:5, a sen o skoku do čela tabulky se rozplynul.

A jak nám tedy celé kolo dopadlo? Nakonec se týmem večera stal BC VALAŠI TEAM (14 b. – celkem 32 b.) a tak nejen, že Valaši nepřišli o vedení, ale dokonce si o bod polepšili. Celkově druhá je i nadále ODERSKÁ BANDA (13 b. – celkem 29,5 b.) a v těsném závěsu jsou třetí OGAŘI (13 b. – celkem 28 b.). Na čtvrté místo se posunul tým ROZPITÉ (12,5 b. – celkem 23 b.) a na páté naopak klesl FOR FUN (10,5 b. – celkem 22,5 b.), který ale ztrácí pouhý půl bodík. Tabulku uzavírají šestí HAFANI (12 b. – celkem 15 b.). Tady musíme uvést pěknou poznámečku. Hafani zatím zvítězili pouze ve dvou zápasech, když dokázali porazit vedoucí Valachy 4:1 a druhou Oderskou bandu 5:0. Co dodat? NO COMENT.  

Než přijde pozvánka na třetí hrací den, tak ještě proletíme statistiky kola. Hráči večera se stali Milda Chocholatý (For Fun) s průměrem 183,00 bodu a Katka Mičkalová (Rozpité) s průměrem 145,67 bodu. Pro své týmy byli nejužitečnějšími hráči Svaťa Pavlíček (Valaši), Láďa Stodůlka (Hafani) a Jarda Mičkal (Rozpité), když všichni tři borci vybojovali 4 body. Zbývají nejvyšší náhozy. Mezi jednotlivci urval 225 bodů Vojta Rozkopal (Oderská banda) a nejlepší týmovku s hodnotou 567 bodů zahrál lídr 5. ligy, BC VALAŠI TEAM.

A je to. Skvělý druhý den 5. ligy máme ukončený a opravdu všichni se těšíme na ten třetí, který hrajeme za 14 dní ve středu 3. dubna 2019, začátek samozřejmě v 18:00 hodin. Ještě jednou díky za skvělý bowlingový večer s ABL a zase brzy v Xbowlingu ValMez na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez