Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

6. liga začíná mít správný ligový náboj

« zpět na seznam

3.10.2019

6. liga začíná mít správný ligový náboj

Své druhé hrací dny ABL uzavřala ve středu 2. října 2019Xbowlingu ValMez 6. liga. Tato nováčkovská skupina po svém úvodním rozkoukání již přinesla první krásné výsledky jak týmové, tak i jednotlivců a jak píšeme v nadpise, zapasy začínají mít ten správný ligový náboj.

I tentokrát byl nejlepším týmem MORIBUNDUS (20 b. – celkem 48 b.), ale již to nebylo vůbec žádné drancování soupeřů. Zlínský mančaft zařadil do svého týmu dva premianty ABL a za to patří jejich kapitánovi velký palec nahoru. A to bylo přesně to, co tato skupina nejvíc potřebuje – VYROVNANOST TÝMŮ.

Změnu máme na druhém místě, na které se po hodně zlepšeném výkonu probojovala REPUBLIKA (19 b. – celkem 31 b.) a svého největšího soupeře FRENZY (14 b. – celkem 29 b.) tak odsunula na místo třetí. Tabulku uzavírá na čtvrtém místě ZKUŠEBNÍ PROVOZ (7 b. – celkem 12 b.). I u posledně dvou jmenovaných týmů jsme mohli vidět zlepšenou hru a jak pro soutěž, tak i pro hráče samotné je to jen dobře.

A nyní ke statistikám kola. Hráčem večera se stal Ondra Trojek (Republika) s průměrem 168,83 bodu a s velmi pěkným nejvyšším náhozem 218 bodů. Hráčkou večera pak byla Žaneta Hubertová (ZKUŠEBNÍ PROVOZ) s průměrem 144,60 bodu a moc hezkým náhozem 199 bodů. Maximální počet 6 bodů pro svůj Moribundus vybojoval Zdeněk Čejka. Co se týče týmových statistik, tak pěkný nejvyšší nához 536 bodů zahrála REPUBLIKA a celovečerní průměr 458,33 bodu měl nejlepší lídr soutěže MORIBUNDUS.

Tímto nám končí report z druhého hracího dne. K třetímu kolu se 6. ABL Xbowling ValMez sejde ve středu 16. října 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za parádní bowlingový večer a v našem Vašem centru zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez