Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Ája s Rosťou opět nenašli přemožitele

« zpět na seznam

11.2.2019

Ája s Rosťou opět nenašli přemožitele

Jako již tradičně začíná turnajový měsíc Valašskými dvojicemi. Druhý díl této bowlingové série nám vyšel na neděli 10. února 2019 a Xbowling ValMez zažil opět hodně produktivní prodloužený víkend. Dvojicím totiž předcházel třídenní zimní bowlingový kemp.

K samotnému turnaji se nakonec sešlo 14 dvojic a zejména se očekával souboj největších favoritů, Áji s Rosťou proti manželům Irglovým. A nechybělo mnoho, všechno mohlo být jinak. Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (1129 b.) však zvládli na výbornou především druhou část turnaje, která je katapultovala ze čtvrtého průběžného místa až na samotný vrchol tabulky a obhájili tak lednové vítězství. Janča a Marek Irglovi (1046 b.) se probojovali po první osmičkové hře na druhou příčku a i druhou zahráli skvěle. Ta nakonec rozhodla, že uhájili svou pozici až do posledních soutěžních hodů a připisují si podobně jako v lednu druhé místo. Po první polovině vedoucí dvojice Nela Capilová a Tomáš Helešic (1035 b.) toho již zřejmě měla po kempu plné kecky a svůj náskok neudržela, ale i tak mohou mít radost ze zaslouženého třetího místa.

Mezi nejlepší šestici se probojovala i nově vzniklá dvojice Peťa JanošecMira Příleský (993 b.), když pánové obsadili konečné pěkné čtvrté místo, svou kvalitu potvrdili pátým místem Láďové KrusberskýFilipem (978 b.) a hodně vysoko se podívali Bobina Korytářová se Zdendou Labajem (977 b.), když o pouhý bodíček zpět skončili na šestém místě. Po druhém turnaji jsou v čele obhájci loňské série ÁjaRosťou (60 b.), druhé místo okupují JančaMarkem (54 b.) a na třetím místě se usadili Ládínci (46 b.).

Máme za sebou tedy úvodní dva turnaje série a už se nám pomalinku začínají rýsovat favorité. Nechceme samozřejmě předbíhat, do konce nám chybí ještě 10 turnajů a počítá se nejlepších 8, takže věříme, že se o celkové konečné vítězství poperou s vedoucím tandemem i další dvojice. Nejbližší příležitost bude 3. března 2019. OBSAZOVAČKA je již samozřejmě aktivní. Díky zá krásné nedělní bowlingové odpoledne a brzy v Xbowlingu ValMez na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez