Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

ANDÍLCI se opět derou tabulkou nahoru

« zpět na seznam

24.4.2019

ANDÍLCI se opět derou tabulkou nahoru

Hned po velikonočních svátcích pokračovala v úterý 23. dubna 2019Xbowlingu ValMez ABL a svůj čtvrtý hrací den si naplánovala 3. liga. Za pět minut šest to vypadalo, že snad všichni ješté léčí pondělní šmigrus, ale během pár minut jsme byli kompletní a mohli spustit další ligové boje.

V úvodním zápase si poradili Pivoni 5:0 s Andílky a to asi neměli dělat. Dřímající ANDÍLCI (17 b. – celkem 58 b.) se probudili a naráz z nich byli ďáblové, kteří smetli ve zbylých čtyřech zápasech vše, co jim stálo v cestě, čímž se osamostatnili na druhém místě tabulky. Té i nadále vévodí FABULAND (13,5 b. – celkem 62,5 b.). Ten tentokrát nastoupil v opravdu „oldies“ sestavě (bez svých „juniorů“) pod říznou taktovkou nebo spíš pusou, našeho doyena Franty Folty, kterého jsme mezi námi opět rádi přivítali. Vydařený den měl i celkově čtvrtý KROCANÍ HNĚV (15 b. – celkem 47 b.).

Pánové se rychle oklepali z mizérie minulého kola a opět šlapou na paty týmům okupujících bednu a nejbližším soupeřem jsou jim třetí PIVONI (13 b. – celkem 54 b.). Ti, jako v každém večeru, nastoupili v obměněné sestavě a vedeni výborným Kubou Podzemným stále drží medailové umístění. Tabulku uzavírají dva týmy, kterým se hrací den příliš nepovedl. Na své zlepšující se výkony nedokázal navázat DARK SIDE (10,5 b. – celkem 43,5 b.) a v tabulce klesl zpět na páté místo. A bohužel ani tentokrát nedokázali šestí MISÁCI (6 b. – celkem 35 b.) najít ten správný recept na své soupeře a situce začíná být pro podzimní mistra opravdu kritická.  

A jdeme se mrknout na statistiky kola. Hráčem večera se stal Jakub Podzemný (Pivoni) s pěkným průměrem 196,20 bodu a nejvyšším náhozem 230 bodů. Kuba pak pro svůj tým vybojoval 4 body, stejně jako Karel Masnota (Misáci). Mezi ženami zahrála nejlepší průměr 158,00 bodu Maruška Hermanová (Fabuland). Zbývá doplnit nejlepší týmová hra. Ta měla hodnotu 571 bodů a zahrál ji lídr 3. ligy FABULAND.

Za námi je tedy vydařený čtvrtý hrací den 3. ABL Xbowling ValMez. Další kolo, s pořadovým číslem pět, máme naplánované opět za 14 dní, přesněji v úterý 7. května 2019. Začátek samozřejmě jako vždy v 18:00 hodin. Díky za super bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team - bowling ValMez