Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Andílci váleli jako za starých časů

« zpět na seznam

10.4.2019

Andílci váleli jako za starých časů

Xbowling ValMez byl svědkem toho, co všechno se dá stihnout a změnit během jednoho kola ABL. V úterý 9. dubna 2019 měla 3. liga svůj třetí hrací den a od prvních do posledních hodů se nám pořád dělo něco zajímavého. A ústřední postavou byli ANDÍLCI (20 b. – celkem 41 b.).

Ti začali svůj večer velmi nenápadně, pohodově a jen tak jakoby mimochodem smetli úřadujícího šampiona Misáky 5:0. A asi se jim to velmi zalíbilo, protože v nastaveném tempu pokračovali až do konce kola, neprohráli jediný zápas, ztratili pouze pět bodů a v tabulce se nám vyhoupli až na druhé místo za vedoucí FABULAND (16 b. – celkem 49 b.). Ten se sice tentokrát musel dvakrát sklonit před svými soupeři, ale i tak dokázal dokonale využít obrovského zaváhání Pivoňů a v čele tabulky si vytvořil slušný náskok 8 bodů. A právě PIVONI (9 b. – celkem 41 b.), kteří po druhém kole atakovali pozici nejvyšší, se museli smířit s faktem, že když to nejde, tak to nejde a díky skóre nám klesli o jeden stupínek na třetí místo.

To máme první polovinu tabulky. Tu druhou polovinu vede čtvrtý DARK SIDE (12 b. – celkem 33 b.), tabulkou se sice hlemýždím, ale přece jen tempem, sune pomalinku nahoru a potvrzuje oprávněnost své účasti v nejvyšší soutěži ABL Valašské Meziříčí. Co nám chybělo, bylo hudrování KROCANÍHO HNĚVU (8 b. – celkem 32 b.). Proč? Protože k tomu tentokrát neměli pánové skoro vůbec žádný důvod. Pád z třetího na páté místo, to prost není to pravé ořechové. No jo, ale co mají říkat MISÁCI (10 b. – celkem 29 b.)? Šance na obhájení titulu mizí jako pára nad hrncem a tak musí dát všechny síly a schopnosti do záchrany 3. ligy. Zatím na to mají času dost.

A kdo nám ovládl statistiky kola? Všem pánům vytřela zrak Janča Irglová (Fabuland) s pěkným průměrem 185,40 bodu. Mezi muži zahrál nejlepší průměr 177,00 bodu Lukáš Blažek (Krocani) a patří mu i nejvyšší nához 225 bodů. Žádnému z hráčů se nepodařilo získat maximální počet 5 bodů a tak tady máme tentokrát hned pětici těch, co získali 4 body. Byli to Janča Irglová, Lukáš Blažek, Maruška Hermanová (Fabuland), Ráďa Střítězský (DARK SIDE) a Libor Petrnek (Andílci). Nejvyšší týmový nához má hodnotu 601 bodů a zahráli jej PIVONI, což byla bohužel tentokrát jejich labutí píseň.

Dobře tedy. Máme za sebou první polovinu jarní části 3. ABL Xbowling ValMez. Tu druhou načneme čtvrtým hracím dnem v úterý 23. dubna 2019, začátek tradičně v 18:00 hodin a máme se zase určitě nač těšit. Díky za hezký bowlingový večer a zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez