Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Aničku s Ivou ani v červenci nikdo neporazil

« zpět na seznam

6.7.2020

Aničku s Ivou ani v červenci nikdo neporazil

I přes naplno rozjeté prázdniny, krásné letní počasí a prodloužený sváteční víkend, se v Xbowlingu ValMez sešlo v neděli 5. července 2020 k pátému turnaji bowlingové série Valašské dvojice celkem 11 dvojic. Do předehrávky zasáhlo tentokrát hned 6 dvojic a tak se celkový počet startujících uzavřel na pěkném čísle 17.

předehrávce zahráli výborně Jana a Karel Orságovi (1152 b.) a tento výsledek jim zaručil průběžné první místo. I díky osmičkové třístovce se na druhém místě usadili Láďové Krusberský s Filipem (1139 b.) a průběžně třetí byli Nela Capilová s Tomášem Helešicem (1049 b.). Především výsledky prvních dvou dvojic byly před hlavním nedělním turnajem velmi nadějné, co se týče celkového umístění. A při prozkoumání letošní výsledků mohly obě dvojice pomýšlet i na bednu.

1. rundě přišly obhajovat červnové vítězství Anička Stromšíková s Ivou Fojtíkovou (1160 b.) a děvčata zahrála opět velmi dobře a o osm bodů lepší skóre je posunulo do čela tabulky. Bobině Korytářové se Zdendou Labajem a Michalu Soukupovi s Ondrou Kanovským se nezadařilo dle jejich představ a bylo jasné, že mezi nejlepší dvojice neproklouznou.

2. rundy zahrál nejlépe nováček turnaje, olomoucká dvojice Jiřinka Zapletalová a Standa Velek (1088 b.) a tento pár se usadil na průběžném čtvrtém místě. Mimo hru skončili Žanda Pořízková s Mirou Staňkem, Lenka a Tomáš Lacigovi a Irča Dorňákovou s Láďou Stodůlkou. Stále tak vévodily turnaji dvojice z předehrávky a 1. rundy.

A nic na tomto faktu nakonec nezměnila ani závěrečná 3. runda. Tady zahráli nejlépe Janča a Marek Irglovi (1115 b.), ale tento výkon stačil pouze na celkové čtvrté místo. Celkem slušně zahráli ještě Láďa Šmelcer s Mirou Staňkem (1063 b.) a toto číslo nakonec bralo šesté místo. Zbylé dvě dvojice, Mira Příleský s Radkem Skýpalou a Katka a Jarda Mičkalovi, obsadily místa až za TOP šestkou. Můžeme si tak zrekapitulovat pořadí nejlepších dvojic červencového turnaje. 1. Anička Stromšíková – Iva Fojtíková, 2. Janča a Karel Orságovi, 3. Láďa Krusberský – Láďa Filip, 4. Janča a Marek Irglovi, 5. Jiřinka Zapletalová – Standa Velek a 6. Láďa Šmelcer – Mira Staněk.

Po 5. turnaji se do čela série Valašské dvojice probojovali Bobina Korytářová se Zdeňou Labajem (135 b.), na druhé místo klesli Mira Staněk s Tomem Blahou (118 b.) a na třetí místečko poskočili Láďové Krusberský s Filipem (106 b.). Kompletní dosavadní výsledky a pořadí v sérii si můžete prostudovat, když kliknete ZDE.  

Z červencových Valašských dvojic je to vše. K šestému turnaji se v Xbowlingu ValMez sejdeme v neděli 2. srpna 2020 a obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky za parádní letní bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez