Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

B. Korytářová se Z. Labajem vybojovali první vítězství ve dvojicích

« zpět na seznam

2.3.2020

B. Korytářová se Z. Labajem vybojovali první vítězství ve dvojicích

V neděli 1. března 2020 uspořádal Xbowling ValMez již třetí turnaj letošní série Valašských dvojic. Už už to vypadalo, že se turnaje zúčastní rekordních 20 dvojic, jenže bohužel, nestalo se. I tak je účast 18 dvojic fantastická a je vidět, že tento netradiční turnaj hráče baví.

A nejen to. Dvě nejlepší dvojice z únorového turnaje na sebe opět pořádně upozornily, a zda potvrdí svou současnou formu i v dubnovém turnaji, tak se nám zaslouženě zařadí do okruhu adeptů na nejvyšší celoroční příčky. Ze svého prvního vítězství v tomto turnaji se konečně mohli začít radovat Bobina Korytářová se Zdendou Labajem (1133 b.), když vrátili únorovou porážku dvojici Mira StaněkTomáš Blaha (1114 b.), která dokázala zopakovat výkon hodný bedny a tentokrát z toho bylo skvělé 2. místo.

Ze zdravotních důvodů za sebe poslala Ája Kudělková náhradníka (tímto Áji přejeme úspěšnou rekonvalescenci) a ten nezklamal. Bob „Máchal“ VančíkRosťou Sousedíkem (1101 b.) nakonec doslova a do písmene urvali krásné 3. místo. Na vydařený lednový turnaj navázali Mira PříleskýRadkem Skýpalou (1100 b.) a ze 4. místa jim na bednu chyběl nicotný a přitom veledůležitý jediný bodíček. Předehrávku si odkouleli Ládíčci KrusberskýFilipem (1041 b.) a i přes jejich nespokojenost z toho bylo slušné 5. místo. Mezi TOP šestku se nakonec prokousali díky restartu Lojza HorákOndrou Kubínem (1024 b.) a 6. místo je jejich dosavadním nejlepším společným turnajovým umístěním. No jo, no. Lojzík ke svým lepším výkonům prostě potřebuje vždy restart, na první dobrou mu to zatím nejde.

V turnaji nám tentokrát padly čtyři „osmičkové“ třístovky a radovat se z nich mohli Mira StaněkTomem Blahou, Rosťa SousedíkBobem Vančíkem, Lojza HorákOndrou Kubínem a Nela CapilováTomem Helešicem. Skvělou Low Game předvedli Verča a Jirka Janásovi a výkonem 62 bodů vyrovnali rekord turnaje, o který se nyní dělí s dvojicemi Dana a Jirka Klusáčkovi (květen 2017), Jana a Marek Irglovi (květen 2018) a Eva StašováPavel Varhaníček (říjen 2018).

Po třetím turnaji vedou pořadí série Bobina Korytářová se Zdendou Labajem (72 bodů), na druhém místě jsou Mira Staněk a Tomáš Blaha (68 bodů) a na třetím místě je pak Maruška HermanováRadkem Šoborou (65 bodů). Kompletní pořadí dvojic a jednotlivců jsou ke stažení ZDE.

A jsem u konce březnového turnaje. V pořadí již čtvrté pokračování Valašských dvojic máme naplánované na neděli 5. dubna 2020 a obsazovačka je již od dopoledních hodin aktivní, tak neváhejte s přihlášením. Díky všem za krásnou bowlingovou neděli a v našem Vašem Xbowlingu ValMez zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez