Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

BC Valaši team nastoupil do trháku

« zpět na seznam

4.4.2019

BC Valaši team nastoupil do trháku

V úterý 3. dubna 2019 pokračovala ABLXbowlingu ValMez 3. hracím dnem 5. ligy. Hlavní událostí kola byl fakt, že se vedoucímu týmu BC VALAŠI TEAM (21 b. – celkem 53 b.) podařilo zvládnout všech pět zápasů, během večera ztratil pouze 4 body a v čele tabulky se vytvořil slibný náskok 8,5 bodu.

Při pohledu na výsledky jednotlivých zápasů pak vidíme, že Valaši dokázali vydolovat 8 bodů ze soubojů s Oderskou bandou a Ogary, kteří jsou jejich nejbližšími a v tuto chvíli i nejsilnějšími protivníky. Především premiérové vítězství nad prvně jmenovaným týmem má pro Valachy cenu zlata. A když k tomu ODERSKÁ BANDA (15 b. – celkem 44,5 b.) přidala ještě prohru s OGARY (16 b. – celkem 44 b.), který táhla především výborná Šárka Kovářová, je situace kolem druhého místo taková, jaká je, čili velmi dramatická. Jen pro upřesnění, vítězný tým postupuje přímo do 4. ligy, 2. tým tabulky se utká v baráži o 4. ligu s 5. týmem 4. ligy. Takže nás čeká, minimálně v boji o bednu, více než zajímavá druhá polovina soutěže.

Velmi sympatický dojem zanechal tým ROZPITÉ (11 b. – celkem 34 b.), který i bez své největší hvězdy, Jardy Mičkala, dokázal udržet čtvté místo a nebýt pro ně opravdu velmi nešťastného prvního zápasu s Valachy, který klidně mohl skončit ne prohrou 0:5, ale opačným poměrem, bylo by celkové pořadí v tabulce ještě vyrovnanější. Na pátém místě se nachází FOR FUN (8 b. – celkem 30,5 b.) a tady stále čekáme, kdy přijde ten jejich jeden pověstný DEN, kdy semelou vše, co jimu bude stát v cestě. Zatím bohužel nic. Tabulku nám uzavírají šestí HAFANI (4 b. – celkem 19 b.), kteří budou muset opravdu hodně zabrat, pokud chtějí živit naději na udržení 5. ligy.

A pojďme se podívat na statistiky kola. Ne hráčem, ale hráčkou večera se stala Šárka Kovářová (Ogaři), která podala opravdu výborný výkon. Zahrála absolutně nejvyšší průměrem 184,20 bodu, pro tým vybojoval plný počet 5 bodů a k tomu přidala i nejvyšší nához 232 bodů. Bravo, Šárko, jen tak dál. Z mužů zahrál nejlepší průměr 181,00 bodu Radek Skýpala (Valaši). Nejlepší týmovou hru předvedla ODERSKÁ BANDA a její hodnota byla 582 bodů.  

Máme tedy za sebou první polovinu 5. ABL Xbowling ValMez. Do té druhé vstoupíme čtvrtým hracím dnem za 14 dní ve středu 17. dubna 2019, začátek tradičně v 18:00 hodin. Díky všem za krásný bowlingový večer a zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez