Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

BEZEJMENÍ MÍŠENCI proletěli kolem Dravců jako kometa

« zpět na seznam

17.4.2019

BEZEJMENÍ MÍŠENCI proletěli kolem Dravců jako kometa

Skvělý byl čtvrtý hrací den 6. ABLXbowliwlingu Valašské Meziříčí v úterý 16. dubna 2019. Kdo nebyl přítomen, tak neviděl a neuvěží. Dosavadní suverén soutěže Dravci musel přenechat otěžě lídra tabulky týmu Bezejmení Míšenci.

Co se vlastně stalo? Fantastický večer zažili BEZEJMENÍ MÍŠENCI (23 b. – celkem 77 b.), když ztratili pouhé dva bodíky a svého největšího soupeře, Dravce, porazili 4:1. Za normálních okolností by se skoro nic nedělo, jen by se snížili náskok dosavadního lídra. Jenže bowlingový osud to chtěl jinak a nadělil DRAVCŮM (12 b. – celkem 76 b.) nepěkný dárek v podobě dalších dvou proher. Nejdříve 1:4 s Lebowskim a pak přišla pecka z čistého nebe, další prohra 1:4 se Sparingem B!!! TEAM LEBOWSKI VM (15 b. – celkem 58 b.) má na vedoucí dvojici dost velký odstup a tak je pro něj nyní prioritou uhlídat třetí flek před čtvrtými OLDIES (11 b. – celekm 47 b.), kteří již nejednou pořádně zle potrápili papírové favority.

No a co dnes naši milí SPARING B (8 b. – celkem 30 b.) a SPARING A (6 b. – celkem 12 b.)? O „béčku“ již byla řeč, nečekaná a parádní výhra nad Dravci no a „áčko“ si může konečně udělat zářez na pažbě díky své první výhře v lize, když porazilo 4:1 „áčko“.

A jdeme na statistiky kola. Hráčem večera se stal Pepa Zetocha (Dravci) s průměrem 181,00 bodu, který vyšperkoval nádherným náhozem 279 bodů!!! Velká gratulace, Pepo. Mezi ženami zahrála nejlepší průměr 159,60 bodu Bobina Korytářová (Bezejmení Míšenci) a společně se svým parťákem Zdenkem Labajem vybojovali pro svůj tým plný počet 5 bodů. Týmový nához večera má hodnotu krásných 582 bodů (což je zatím i celkově nejvyšší nához 6. ligy) a připsali si jej DRAVCI.

Za námi je tedy skvělý čtvrtý hrací den 6. ABL Xbowling ValMez. Další kolo s pořadovým číslem pět máme naplánované opět za 14 dní, přesněji v úterý 30. dubna 2019. Začátek samozřejmě jako vždy v 18:00 hodin. Díky za parádní večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez