Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Bezejmení Míšenci zabrali a zamíchali kartami 4. ligy

« zpět na seznam

2.7.2020

Bezejmení Míšenci zabrali a zamíchali kartami 4. ligy

Čtvrtým hracím dnem pokračovala ve středu 1. července 2020Xbowlingu ValMez druhá nejvyšší domácí soutěž, čili 4. liga. A vypadá to, že se hráči nechali inspirovat úterní 3. ligou. Konečně zabral tým z druhé poloviny tabulky a najednou se o celkové vítězství perou hned čtyři mančafty.

Tím týmem, který začal míchat kartami, jsou Bezejmení Míšenci (17,5 b. – celkem 55 b.). Poskočili z pátého místa na třetí a najednou místo záchranářských prací je šance dokonce bojovat o celkové vítězství. Tabulku i nadále vedou Dravci (13 b. – celkem 59 b.) a stále mají nejlepší výchozí pozici pro finálový večer a výhru v lize tak mají zcela ve svých rukou. V tomto kole byli bodově lepší než Dravci i Tři Grácie (14,5 b. – celkem 56,5 b.) a z druhého místa jim na lídra chybí jen 2,5 bodu. Na tuto známou hru Škatule, škatule, hejbejte se, doplatili nejvíce Náhradníci (10 b. – celkem 53,5 b.) a museli opustit výborné druhé místo a smířit se s průběžným místem čtvrtým.

Rozdíl mezi prvním až čtvrtým týmem je pouhých 5,5 bodu a tak se můžeme těšit na dramatický závěrečný hrací večer. Samozřejmě, že do celkových výsledků dozajista mohou hodně promluvit také pátí Hrnčíři (9 b. – celkem 47 b.), kteří v 3. a 4. HD hodně polevili a po velmi zlepšeném výkonu i šestá Oderská banda (11 b. – celkem 29 b.).  

A můžeme se podívat na statistiky kola. Hráčkou večera se stala Ája Kudělková (Tři Grácie) s velmi pěkným průměrem 190,60 bodu a nejvyšším náhozem 223 bodů. Mužskou čest zachraňoval Mira Bazalka (Bezejmení Míšenci) s průměrem 183,80 bodu. Oba jmenovaní pak pro své týmy vybojovali 4 body a stejně úspěšný byl také Mira Jiříček (Dravci). V týmových statistikách se předvedly nejvyšším náhozm 578 bodů Tři Grácie a nejlepší celovečerní průměr 529,80 bodu byl již počtvrté dílem vedoucích Dravců.

Máme tedy za sebou předposlední hrací den 4. ligy. K závěrečnému, pátému večeru, se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní, ve středu 15. července 2020, začátek samozřejmě v 18:00 hodin. Jako již tradičně proběhne po skončení kola vyhlášení s předáním cen. Takže si prosím naplánujte o nějakou tu minutku delší vycházku. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme s Vámi brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez