Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Boj o Skleněnku zvládl nejlépe Tomáš Helešic

« zpět na seznam

18.5.2020

Boj o Skleněnku zvládl nejlépe Tomáš Helešic

V neděli 17. května 2020 se v Xbowlingu ValMez sešlo všech 18 přihlášených hráčů k prvnímu ostrému tréninkovému turnaji, nazvanému Boj o březnovou Skleněnku. Na všech zúčastněných byla vidět radost a chuť, si po dlouhých dvou měsících opět zahrát bowling a sejít se s kamarády a přáteli.

Tento turnaj není zařazen do žádné série a vůbec by nebylo špatné, kdyby se jeho nebo podobně nastavený formát uchytil. Jednoduchá pravidla, 6 her na součet a jen ženy si ke každé hře přičetly klasických 8 bodů HDC.

Od začátku udával tempo Tomáš Helešic (1219 bodů) a s velmi dobrý průměrem 203,17 bodu si řekl o svou třetí Skleněnku. Zkomplikovat situaci se mu snažil druhý Víťa Hasník (1140 bodů), ale ať dělal, co dělal, na Toma to nestačilo. Turnaje se zúčastnily tři ženy a dvě z nich hodně promluvily do celkového pořadí. Velký boj o zbylé místo na bedně svedly až do posledního hodu třetí Iva Fojtíková (1115 bodů) a čtvrtá Martina Hasníková (1112 bodů). Do TOP šestky se nám ještě probojovali pátý Jirka Kortyš (1104 bodů) a šestý Franta Mlčák (1095 bodů).

Máme tedy za sebou první větší bowlingovou party po uvolnění vládního nařízení. Věříme, že i nadále bude koronavirová epidemie ustupovat a my všichni společně se budeme moci scházet a vídat častěji. A jak jsme včera slíbili, zahrajeme si stejný tréninkový turnaj ještě jednou. Tentokrát to bude o dubnovou Skleněnku. Našli jsme i vhodný termín, kterým je neděle 7. června 2020, opět od 15:00 hodin. Prostě si zopakujeme příjemné nedělní bowlingové odpoledne. OBSAZOVAČKA je připravena opět pro 18 hráčů a přihlásit se můžete ZDE. Dnes je to již z naší strany vše, díky za parádně strávený společný čas a těšíme se na další brzké shledání s Vámi.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez