Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

CNC PRODUKT + NO NAME + TWEENERS = Finále A

« zpět na seznam

22.8.2019

CNC PRODUKT + NO NAME + TWEENERS = Finále A

Ve středu 21. srpna 2019 se nám v Xbowlingu ValMez uzavřela závěrečným hracím dnem skupiny B základní část LETNÍ VALAŠSKÉ DEVÍTKOVÉ LIGY. A postup do Finále A s již jistým účastníkem CNC PRODUKT potvrdili také NO NAME a TWEENERS.

V závěrečném kole každý z postupujících prohrál jeden ze vzájemných zápasů a o pořadí HD rozhodly maličkosti a nezměnilo se nám ani celkové pořadí, které bylo po 3. HD. Z prvního místa postoupil CNC PRODUKT (18 b. – celkem 73 b.), druhý skončil NO NAME (17 b. – celkem 68 b.) a jasný postup potvrdili i třetí TWEENERS (16,5 b. – celkem 61,5 b.). Když si přidáme postupující ze skupiny A, tak se máme na co těšit. V tuto chvíli je jisté jedině, že do Prahy postoupí nejlepší 2 týmy z Finále A, a pak to, že to může být kterýkoliv mančaft z finálové šestky.

V Malém finále si zahrají čtvrtí ANDÍLCI (10 b. – celkem 39 b.), páté ZÁKULISÍ (7,5 b. – celkem 29,5 b.), které nenapodobilo loňský úspěch v podobě účasti ve Finále A, a šestí HAFANI (6 b. – celkem 29 b.), kteří bohužel neudrželi pátou pozici. Ale i tak, podobně jako Finále A, nebude mít Finále B žádného horkého favorita. Když nad tím tak přemýšlíme, tak jeden by se přece jen našel. A tím favoritem na vítězství budou Andílci.

A jdeme na statistiky. Hráčem večera se stal opět Mira Mrocek (CNC) s výborným průměrem 251,00 bodu, ziskem 5 bodů a maximálním hrou 300 bodů. Stejného krásného náhozu dosáhl také Tomáš Helešic (Tweeners). Mezi děvčaty zahrála tentokrát nejlepší průměr 230,40 bodu Iva Fojtíková (NO NAME) a nejlepší hru s hodnotou 258 bodů si připsala Anička Stromšíková (NO NAME). Co se týče týmových statistik, tak ty ovládl CNC PRODUKT. Nejvyšší nához večera, krásných 811 bodů, byl současně i celkovým nejvyšším náhozem skupiny B. Na sedmistovkový průměr v 4. HD sice nedosáhl, ale i tak je 699,20 bodu pěkný výsledek. Celkový průměr pak uzavřelo „Céencéčko“ na čísle 685,10 bodu.

A zbývají nám celkové individuální statistiky. Hráčem skupiny B se stal s velmi pěkným průměrem 238,67 bodu Tomáš Helešic, mezi ženami pak byla nejlepší Iva Fojtíková s rovněž hezkým průměrem 229,65 bodu. Iva pak byla nejplatnější hráčkou pro svůj NO NAME, když ve 20 zápasech vybojovala 15 bodů. Stejnými čísly v užitečnosti pro CNC se může pochlubit také Mira Mrocek. Zbývají nejvyšší náhozy. Celkem 5x padla PERFECT GAME a postupně ji zahráli Petr Roubalík (CNC), Iva Fojtíková, Jirka Kortyš (Tweeners), Mira Mrocek a Tomáš Helešic.

Tímto nám skončila základní část skupiny B Letní Valašské Devítkové ligyFinále B se hraje v úterý 27. srpna 2019 a Finále A pak ve středu 28. srpna 2019. Upozorňujeme, že začátek těchto finálových večerů je v 18:30 hodin. Po jejich skončení proběhne klasické vyhlášení výsledků s oceněním týmů a jednotlivců. Díky za parádní letní bowlingové večery a v našem Vašem centru Xbowlingu ValMez zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez