Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Další triumf Rosti Kaly, vítězí v Challenge Cupu

« zpět na seznam

19.7.2020

Další triumf Rosti Kaly, vítězí v Challenge Cupu

V neděli 19. července 2020 jsme v Xbowlingu ValMez odehráli další klasický turnaj, tentokrát pod avizovaným názvem Challenge Cup VM. Z původně 18 přihlášených hráčů se nám plná třetina v tomto týdnu odhlásila a tak jsme tento turnaj odehráli s 12 hráči. Byl skvělý, rychlý a hlavně pohodový. Tento počet necháme i pro další turnaj.

Po úvodních dvou hrách se o vedení přetahovala velká čtyřka David Klein, Tomáš Helešic, Víťa Hasník a Rosťa Kala. Po dalších dvou hrách se situace rapidně změnila. Do čela se vydařenou hrou 248 posunul Rosťa, na druhé místo klesl David a ze hry o vítězství vypadli vítězové Bojů o Skleněnku Tomáš a Vítek. V závěrečných dvou hrách David (celkem 1292 b.) mohutně finišoval, ale Rosťa (celkem 1305 b.) kontroval stejně kvalitně a vítězství již svému velkému soupeři nepustil. Opět se herně zvedl Tomáš (celkem 1192 b.) a s přehledem si pohlídal třetí místo. Víťa (celkem 1137 b.) nakonec ubránil čtvrté místo v přímém souboji s dobře hrajícím Milan Bohačíkem (celkem 1112 b.), který tak skončil jako pátý. Celkově šesté místo získala nejlepší žena turnaje, Anička Stromšíková (1068 b.).

Pro turnaj jsme nechali vyrobit krásné plakety a rozhodli jsme se v tomto klasickém turnaji pokračovat. A protože tento Challenge Cup VM se odehrál celkově do tří hodin, tak jsme se rozhodli pro další aktivní krok. Tak, jak je zvykem na většině center v celé ČR, uspořádáme i my tento turnaj ve všední den. Pro další turnaj jsme vybrali čtvrtek 20. srpna 2020. Začátek v 18:00 hodin a předpokládaný konec turnaje kolem 20:30 hodin. OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní, tak neváhejte s přihlášením, rozšiřovat místa určitě nebudeme.

Díky všem zúčastněným za krásné bowlingové nedělní odpoledne a v našem Vašem centru Xbowling ValMez zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez