Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Dáša a Radek Capilovi se konečně dočkali

« zpět na seznam

7.10.2019

Dáša a Radek Capilovi se konečně dočkali

V neděli 6. října 2019 se v Xbowlingu ValMez sešlo celkem 15 dvojic k již desátému dílu bowlingové série VALAŠSKÉ DVOJICE. A turnaj opět nezklamal. Mezi absolutní špičku, čili na bednu se probojovaly dvě dvojice, které o sobě již daly pořádně vědět v posledních dvou turnajích.

Svého největšího dosavadního úspěchu se konečně dočkali a nutno dodat, že zcela zaslouženě, Dáša a Radek Capilovi (1203 b.). Skvělý výsledek korunovali v první polovině osmičkovou třístovkou a i v ostatní hrách předvedli velmi kvalitní výkony a zaslouženě si odnesli turnajové vítězství.

Druhé místo vybojovali spolufavorité na celkové vítězství v sérii Jana a Marek Irglovi (1179 b.). Bylo to jejich letošní čtvrté druhé místo a uvidíme, zda se ve zbývajících dvou kláních dočkají vítězství. Své druhé místo ze září potvrdili třetím místem Bobina Korytářová a Zdenda Labaj (1135 b.). A pokud udrží svou výkonnost, máme tady další dvojici, která se zařadí do řady kandidátů poct nejvyšších. Je parádní, jak se nám ta špička rozrůstá. Na úvod roku to byly tři dvojice, nyní má šanci bojovat o vítězství minimálně osm dvojic.

Za nejlepší trojicí skončili na čtvrtém místě zářijový vítězové Jirka Křížan a Zdeněk Vyoral (1091 b.), čímž potvrdili náš koment z minulého turnaje, že tady máme další velmi zdatnou dvojici. Trošku plyn ubrali pátí Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (1025 b.) a šestí Nela Capilová a Tomáš Helešic (1017 b.). Při pohledu na jejich výsledky ani nepoznáte, zda hráli hru desítkovou, devítkovou či osmičkovou. Inu i takový je někdy bowling.

Po desátém turnaji série se nám již začíná pomalinku rýsovat výsledek tajenky celoročního vítěze. Mezi nejvážnější kandidáty na dvojici roku jsou vedoucí Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (227 bodů), druzí Láďové Krusberský a Filip (220 bodů), třetí Janča a Marek Irglovi (214 bodů) a čtvrtí Nela Capilová a Tomáš Helešic (206 bodů). Nezapomínejme, že v závěrečném prosincovém turnaji se hraje o dvojnásobný počet bodů a do celkových výsledků se počítá osm nejlépe bodovaných turnajů. Kompletní pořadí dvojic a jednotlivců je k dispozici ke stažení ZDE.

Co dodat závěrem? Další Valašské dvojice budou již jedenáctým turnajem roku a sejdeme se v neděli 3. listopadu 2019Obsazovačka je od dnešního rána aktivní. Díky moc za krásnou podzimní bowlingovou neděli a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez