Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Dravci se derou jasně za svým cílem, postupem

« zpět na seznam

20.3.2019

Dravci se derou jasně za svým cílem, postupem

Xbowlingu ValMez pokračovala ABL v úterý 19. března 2019 druhým hracím dnem 6. ligy. Favorit skupiny DRAVCI (23 b. – celkem 45 b.) opět nenašli přemožitele a v deseti zápasech ztratili pouze pět bodů, věc málokdy vídaná. Nicméně jsou před námi ještě čtyři kola a tak je důležité zůstat stále ve střehu, soupeři nespí.

Především druzí BEZEJMENÍ MÍŠENCI (18 b. – celkem 38 b.) si na skalp lídra brousí zuby. Jediné dvě prohry v soutěži si připsali právě s Dravci. Velmi dobře zahráli OLDIES (14 b. – celkem 25 b.) a poskočili v tabulce na třetí místo před svého největšího konkurenta, kterým je TEAM LEBOWSKI VM (7 b. – celkem 21 b.). Tomu naopak večer vůbec nevyšel podle představ a nejen herně. Velmi příjemné bylo, že do druhého kola nastoupili oba adepti ABL, SPARING B (11 b. – celkem 15 b.) i SPARING A (2 b. – celkem 6 b.). Dařilo se především „béčku“, kde bylo vidět, že jeho hráči již mají s ABL zkušenosti. U „áčka“ je pozitivní především to, že se nebojí poprat se, se silnějšími týmy.

A jdeme na statistiky kola. Hráčem večera byl opět výborný Mira Jiříček (Dravci) s průměrem 184,20 bodu a k tomu pro tým získal maximální počet 5 bodů. O nejvyšší nához 212 bodů se podělili svorně Pepa Zetocha (Davci) a Lojza Horák (Lebowski). Mezi ženami byla opět nejlepší Bobina Korytářová (Bezejmení Míšenci) s průměrem 153,80 bodu a vybojovanými 4 body. Hned v prvním zápase zahráli DRAVCI 541 bodů, což byl nejvyšší týmový nához večera.

Tak jo. Máme za sebou úspěšný druhý hrací večer 6. ABL Xbowling ValMez. K třetímu kolu se společně sejdem za 14 dní v úterý 2. dubna 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za hezký bowlingový večer a brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team - bowling ValMez