Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

DRAVCI se pomalinku dotahují na BEZEJMENÉ MÍŠENCE

« zpět na seznam

30.10.2019

DRAVCI se pomalinku dotahují na BEZEJMENÉ MÍŠENCE

Opět parádní a dramatické zápasy ABL byly k vidění v Xbowlingu ValMez v úterý 29. října 2019, kdy se hrál 4. hrací den 5. ligy. Pohled na tabulku nám napovídá, že boj o vítězství a tím pádem přímý postup do 4. ligy má pořádné grády, ale to není zdaleka vše.

Nezasvěcený čtenář si řekne. Ale vždyť se hraje jen o 1. místo, mezi ostatními týmy jsou velké bodové rozestupy. Jenže kdo pozorně sledoval čtvrtý večer, tak ví, že tabulka dne a bodové rozdíly mezi týmy (i celkově) mohly být úplně jiné. Pouze vítěz kola měl zápasovou bilanci 4:1, další čtyři mančafty pak 3:2, pouze šestý tým ji měl žalostnou – 0:5. Co bylo hodně důležité, ostatně jako vždy, získávat body i v prohraných zápasech.

A teď odtajníme fakta večera. Nejlepším týmem kola byli DRAVCI (18 b. – celkem 66 b.), kteří neúnavně bojují o každý bodík a na vedoucí BEZEJMENÉ MÍŠENCE (16 b. – celkem 68,5 b.) ztrácí pouhého 2,5 bodu. Ti byli tentokrát druzí, čímž opět potvrdili svou kvalitu a je velmi pravděpodobné, že mezi touto dvojicí se rozhodne o vítězi 5. ligy. Velmi dobře si stále vedou HAFANI (14 b. – celkem 53 b.) a zřejmě zlomovým momentem byl jejich poslední zápas večera, kdy dokázali zvládnout přímý souboj o 3. místo HD s týmem ROZPITÉ (12 b. – celkem 39,5 b.) 5:0. Tímto si zajistili navýšení náskoku na čtvrté místo na 7,5 bodu. Naopak celkově pátí Rozpití už už předskakovali v tabulce OGARY (12 b. – celkem 45,5 b.), jenže ti zvládli poslední dva zápasy a jsou stále na čtvrtém místě. Tady je vidět že tato trojice je hodně vyrovnaná a maličkosti rozhodují o jejich postavení a bodových rozestupech v tabulce. Bohužel to všechno odnesl šestý FOR FUN (3 b. – celkem 27,5 b.) a situace tohoto družstva je již hodně kritická, co se záchrany 5. ligy týče.

A nyní ke statistikám kola. Hráči večera se stali Michal Jajtner (Dravci) s krásným průměrem 194,00 bodu a nejvyšším náhozem 246 bodů a Bohdana Korytářová (Bezejmení Míšenci) s průměrem 163,20 bodu. Michal a Bobina pak pro své týmy získali plný počet 5 bodů a stejně úspěšný byl i Mira Bazalka (Bezejmení míšenci). BEZEJMENÍ MÍŠENCI pak ovládli týmové statistiky díky nejvyššímu náhozu 562 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 495,40 bodu.

Máme tedy za sebou již čtvrtý hrací den 5. ligy. K pátému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní v úterý 12. listopadu 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin. Co dodat na závěr? Díky za parádní bowlingový večer a zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez