Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

DRAVCI zabrali a utrhli se svým pronásledovatelům

« zpět na seznam

1.5.2019

DRAVCI zabrali a utrhli se svým pronásledovatelům

V úterý 30. dubna 2019 se v Xbowlingu ValMez hrála opět ABL a svůj již pátý hrací den měla naplánovaný 6. liga. Po zemětřesení v předešlém kole jsme byli všichni zvědaví, jakpak to asi dopadne tentokrát. A zase se děly zajímavé věci.

Ve vzduchu pak visely nevyřčené otázky. Zvednou se opět DRAVCI a předvedou velký návrat do čela tabulky nebo budou pokračovat BEZEJMENÍ MÍŠENCI ve spanilé jízdě? Prodá svou zlepšující se sportovní formu TEAM LEBOWSKI a ještě zdramatizuje boj o celkové vítězství? Anebo dokáže zužitkovat své tréninkové úsilí někdo z trojlístku OLDIES, SPARING B nebo SPARING A? Je proč se vždy těšit i na 6. ligu a to je na bowlingu to nejkrásnější.

Nakonec vše rozsekli DRAVCI (21 b. – celkem 97 b.), kteří neprohráli žádný zápas, soupeřům pustili jen 4 body a do finálového kola si přinesou hodně slibný náskok 7 bodů. Tímto svým výkonem nakonec rozdali noty pro zbylá družstva. A ta mezi sebou předvedla nebývalou řežbu (pomiňme tentokrát suverénní Dravce). BEZEJMENÍ MÍŠENCI (14 b. – celkem 91 b.) bohužel nedokázali navázat na své výkony z minulého večera a především nečekaná prohra 1:4 se Sparingem B je opět sesadila na druhé místo. Na hráčích TEAM LEBOWSKI VM (15 b. – celkem 73 b.) byla vidět obrovská snaha, ale co naplat, prohry s vedoucí dvojicí jim nedovolily vylepšit si postavení v tabulce a tak zůstávají stále na třetím místě. Černý den zažili OLDIES (6 b. – celkem 53 b.). I přes velké úsilí se pánům nepodařilo zvládnout vítězně ani jeden zápas a místo stíhačky Lebowskeho to je stále průběžné čtvrté místo. Ovšem velmi zdařilý den zažil pátý SPARING B (12 b. – celkem 42 b.), který byl téměř rovnocenným soupeřem nejlepších týmů a hlavně výhra 4:1 nad Bezejmenými Míšenci vyvolala velký ohlas. V podobném duchu musíme zrekapitulovat i výkon šestého SPARINGU A (7 b. – celkem 19 b.), který získal další cenné vítězství, když si poradil nečekaně hladce 5:0 s OLDIES a především se nám líbí hodně zlepšené výkony celého týmu. Jen tak dál.   

A jdeme se podívat na statistiky kola. Hráčem večera byl opět velmi dobrý Mira Jiříček (Dravci) s průměrem 175,60 bodu a vybojovanými 4 body pro svůj tým. Stejný počet bodů získali také Lojzík Horák (Lebowski) a Pepa Zetocha (Dravci). Nejvyšší nához večera měl hodnotu 212 bodů a jeho autorem byl Mira Bazalka (Bezejmení Míšenci). Mezi děvčaty zahrála nejlepší průměr 119,25 bodu Soňa Mičolová (Sparing B) a nejlepší týmovou hru 518 bodů převedli DRAVCI.

Tímto nám končí report z pátého hracího dne 6. ABL Xbowling ValMez. K závěrečnému šestému kolu se sejdeme v úterý 14. května 2019 v 18:00 hodin a po jeho skončení proběhne vyhlášení a vyhodnocení jarní části 6. ligy. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez