Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Fabuland vyrazil za svým cílem, titulem

« zpět na seznam

13.3.2019

Fabuland vyrazil za svým cílem, titulem

V úterý 12. března 2019 se nám v Xbowlingu Valašské Meziříčí rozběhla nejvyšší soutěž ABL centra, 3. liga. Polovina týmů se nám sešla v kompletních složeních, tzn. se všemi svými hráči na soupisce, takže to tady hučelo jako v úlu a byla vytvořena ta pravá amatérská bowlingová atmosféra se vším všudy. Výbornou zábavou s výbornými i slabšími výsledky.

Hned v úvodních zápasech napadala čísla, že jsme nestačili koukat. Úvodní prohra 1:4 (554:567) s Krocany zřejmě nakopla FABULAND (19 b.), který ve zbývajících čtyřech zápasech ztratil jen dva body a usadil se jasně v čele tabulky. Další týmy, na druhém až čtvrtém místě, si připsaly shodně zápasovou bilanci 3:2 a je vidět, že tak jak je zvykem v posledních sezónách, budou to opět krásné a zajímavé boje.

V tuto chvíli, tedy po 1. HD, jsou druzí ambiciózní PIVONI (15 b.), třetí jsou ANDÍLCI (14 b.), kteří do bojů nasadili hned všech svých šest hráčů ze soupisky a čtvrtý je KROCANÍ HNĚV (12 b.), který podobně jako Andílci zapojil také všechy své hráče ze soupisky. Zatím jsme nenanarazili na jméno obhájce titulu, ale pozor, to ještě nic neznamená. MISÁCI (9 b.) jsou sice až pátí, ale oni jsou zvyklí útočit ze zálohy. Tabulku nám uzavírá nováček 3. ligy DARK SIDE (6 b.), který umí hrát o 1000% lépe a jistě to i v dalších kolech ukáže.

Jdeme na statistiky úvodního kola. Máme tady dva hráče, kteří dokázali zahrát krásné dvoustovkové průměry a nic na tom nemění fakt, že odehrály „jen“ tři zápasy. To naopak svědčí o týmovém duchu ABL jejich družstev a že jsou to kapitání na svých místech. Těmi borci jsou Tonda Váňa (Andílci) – 209,33 bodu a Lukáš Blažek (Krocani) – 208,00 bodu. Pro svůj tým byla nejplatnější Janča Irglová (Fabuland), která získala maximální možný počet 5 bodů a zahrála výborný průměr 192,40 bodu, což ji řadí ve společné tabulce s muži na krásné třetí místo. Nejvyšší nához 235 bodů předvel Kuba Podzemný (Pivoni). Hned v prní hře napálili ANDÍLCI krásných 616 bodů, což byl nejvyšší týmový nához večera. A upozorňujeme, že to bylo bez Toníka. Zřejmě slušný oddíl, ti Andílci.

A tímto nám končí report z úvodního a vydařeného večera 3. ABL Xbowling ValMez. K druhému dějství se sejdeme za 14 dní v úterý 26. března 2019, začátek opět v tradičních 18:00 hodin. Díky moc všem za super bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez