Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

FABULAND zabral hned v úvodním kole 3. ligy

« zpět na seznam

11.3.2020

FABULAND zabral hned v úvodním kole 3. ligy

V úterý 10. března 2020 se nám rozběhla jarní část ABL také v Xbowlingu ValMez. Premiéru si na starost vzala nejvyšší domácí soutěž, čili 3. liga. A byl to celkově velmi zajímavý večer. A nejen pouze bowlingově, dokonce si naše obsluha zahrála na hledače pokladů, konkrétně náramku, který způsobil motoru ve výtahu koulí hodně horkou chvilku.

Ale vše nakonec dobře dopadlo, motor se nám podařilo nakopnout a celý večer se dohrál ve sportovním duchu. Nejlépe se úvodní kolo vydařilo týmu FABULAND (20 b.), který sice jednou odešel poražen, ale celkově si v čele tabulky vytvořil hned na úvod slibný náskok 6,5 bodu. Ovšem od druhého po páté místo je to řežba jako hrom, když čtyři týmy dělí rozdíl pouze 3,5 bodu. Vše je tak zcela otevřené a po druhém večeru může vypadat tabulku zcela jinak.

Jen skóre dělí týmy na druhé a třetí příčce, když to lepší má druhý KROCANÍ HNĚV a tím pádem to horší má třetí DARK SIDE (oba 13,5 b.). Na čtvrtém místě se nám usadili do 3. ligy zpět povolaní ANDÍLCI (12 b.) a až na pátém místě je nyní obhájce podzimního titulu LOTR TÝM (10 b.). Tabulku nám uzavírají na šestém místě PIVONI (6 b.), kteří hráli v hodně kombinované sestavě s náhradníky a zvítězili pouze v jednom zápase. Asi si budeme muset s jejich kapitánem sednout na kus řeči…..

A pojďme se podívat na statistiky kola. Hráči večera se stali playeři Fabulandu Marek Irgl s průměrem 180,20 bodu a Janča Irglová s průměrem 170,00 bodu, která k tomu ještě dodala pro tým plný počet 5 bodů. Nejvyšší nához 223 bodů si připsal hudrující krocan Zdenda Tomeček. V týmových statistikách zahrál nejvyšší nához 591 bodů FABULAND a nejlepší celovečerní průměr 518,50 bodu si připsal KROCANÍ HNĚV.

Máme tedy za sebou úvodní hrací den 3. ligy. K druhému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme v úterý 24. března 2020, začátek opět v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez