Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Hned úvodní HD LVDL rozdělil skupinu A na dva tábory

« zpět na seznam

4.7.2019

Hned úvodní HD LVDL rozdělil skupinu A na dva tábory

Ve středu 3. července 2019 odstartovala v Xbowlingu ValMez prázdninová Letní Valašská Devítková liga a jako první odehrála svůj úvodní hrací den skupina A. Papíroví favorité neshořeli na troud a okamžitě začali sbírat potřebné body k postupu do FINÁLE A.

Mezi tuto trojici favoritů zařadila sázková kancelář 3TÝM, Fabuland a Pivoně. Všechny tři týmy alespoň jednou klopýtly a výsledkem je vzácná vyrovnanost na prvních třech místech. 3TÝM (18 b.) po úvodní prohře s Fabulandem již nezaváhal a po stíhací jízdě se dokázal v posledním zápase vydrápat až na vedoucí pozici. Druhý Fabuland (17 b.) měl vše ve svých rukou, jenže škrt přes rozpočet mu udělala především prohra s Triogasem.

Po úvodních třech zápasech na tom byli nejlépe Pivoni (17 b.), ale nezvládnuté závěrečné dva zápasy je posunuly až na třetí místo. V druhé polovině tabulky je na čtvrtém místě osamocen Valdefor (11 b.). Ten to má velmi zajímavé, když ztrácí na vedoucí trojici 6 bodů a naopak na své pronásledovatele má náskok 5 bodů. Těmi jsou Team Triogas a Hangár (oba 6 b.).

A máme tady statistiky úvodního kola. Co se týče užitečnosti, tak tu máme hned 6 hráčů, kteří získali 4 body. Všechna jejich jména jsou ve statistikách dne. Hráčkou večera se stala Janča Irglová (Fabuland) s průměrem 244,20 bodu a nejvyšším náhozem 296 bodů. Mezi muži zahrál nejlepší průměr 242,00 bodu Franta Mlčák (3TÝM). Vedoucí pozici potvrdil 3TÝM nejvyšším náhozem 745 bodů a také nejlepším průměrem, krásných 683,83 bodu.

Máme za sebou úspěšný a pohodový úvodní večer Letní Valašské Devítkové ligy skupiny A. K druhému kolu se sejdeme v Xbowlingu ValMez za 14 dní ve středu 17. července 2019. Příští středu 10. července 2019 má naplánován svůj úvodní večer skupina B. Díky za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

PS: Pro všechny hráčů z blízkého a širokého okoli. V plném proudu je KVALIFIKACE na PŘEBOR ZLÍNSKÉHO KRAJE. Stále marně čekáme na Vaše zapojení se do největší bowlingové události našeho kraje. Každým dnem tímto ztrácíme finálová místa, protože rozhoduje celkový počet odehraných bloků centra v kvalifikaci a tady dostáváme pořádně na frak od Holešova a Přerova. Výsledkový servis kvalifikace PZK je k dispozici ZDE:

Váš Xbowling Team – bowling ValMez