Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Hostování hráčů v podzimní části ABL

« zpět na seznam

19.9.2020

Hostování hráčů v podzimní části ABL

Vážení přátelé. Covid-19 nám všem způsoboje nemalé problémy. Každého z nás se to týká. Někoho méně, někoho více. V každém případě chceme předejít možným komplikacím při sestavení Vašich týmů (pozitivní testy na Covid-19 či karantény hráčů ve Vašem družstvu) na hrací dny ABL a tak bylo vedením soutěže rozhodnuto o výjimečném právu hostování v této podzimní sezóně.

V 3. – 6. ABL Xbowling ValMez může hráč hostovat pouze ve vyšší lize, počet hracích dnů hostování není omezen a může také hostovat ve více týmech. Neplatí tedy omezení pro počet startů ani týmů pro hostování v podobě, jaké znáte z již minulých sezón.

Tímto je každému týmu umožněn start ve všech hracích dnech. Již bude záležet pouze na kapitánech družstev, jejich šikovnosti a schopnosti, s kterým hráčem se domluví. A věřte, že je v naší soutěži hodně bowlingových bláznů, kteří si velice rádi zahrají ve více hracích dnech a také vyšších ligách.

Prosíme kapitány, aby nenechávali odpovědnost na složení svého týmu, když bude třeba hostování, na nás, organizátorech. Rádi pomůžeme, třeba se zajištěním kontaktu na hráče, sle nemůžeme týmům zajišťovat náhradníky. Děkujeme za pochopení.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez