Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Hráči Xbowlingu ValMez kralují Kvalifikaci PZK

« zpět na seznam

21.7.2020

Hráči Xbowlingu ValMez kralují Kvalifikaci PZK

Máme za sebou první měsíc Kvalifikace Přeboru Zlínského kraje. Před námi jsou ještě více než dva měsíce bojů o postup do samotného Finále PZK a zatím se do soutěže zapojilo celkem 71 hráčů a máme registrovaných celkem 215 startů. Do absolutních vynikajících čísel z loňského roku je to ještě daleko, ale věříme, že s tímto faktem ještě naši hráči něco udělají.

Nejaktivnějším centrem není překvapivě Bowling Club Holešov (14 hráčů – 46 startů), ale Xbowling ValMez (32 hráčů – 106 startů). Hráči tohoto centra zatím také ovládají všechny kategorie a pouze v Kategorii C (Amatéři) pustili mezi nejlepší tři hráče jednoho zástupce z Bowlingu Pádím Zlín. Celkové počty doplňují Bowling Bar Trumf Přerov (18 hráčů – 42 startu) a Bowling Pádím Zlín (7 hráčů – 21 startů).

A můžeme si zrekapitulovat průběžné pořadí nejlepších. V Kategorii A se o čelo tabulky perou dva kohouti, Tomáš Helešic (3795 b.) a David Klein (3707 b.). Skvěle se do tohoto souboje zapojil také třetí Karel Orság (3652 b.). V Kategorii B je zatím jasně nejlepší Miroslav Staněk (3539 b.), ovšem velké plány na převzetí vedení spřádají druhý Lojza Horák (3408 b.) a třetí Ondra Trojek (3325 b.). Suveréna má i Kategorie C (Amatéři). Ve velmi dobré formě hraje vedoucí Žanda Pořízková (2247 b.), s odstupem je druhý Láďa Filip (2091 b.) a jak píšeme výše, mezi nejlepší se prosadil hráč ze Zlína Miloš Petřík (1918 b.) na třetím místě.

Máme tedy za sebou necelou třetinu Kvalifikace Přeboru Zlínského kraje. Těšíme se na další krásné souboje a výsledky a s krátkým vstupem se ozveme opět za měsíc. Samozřejmě, že výsledky aktualizujeme co nejčastěji. Záleží, jak aktivně se na centrech hraje a kdy nám místní organizátor pošle výsledky. Takže sledujte prosím naše webové stránky a pro jistotu přikládáme odkaz – ZDE – kde najdete výsledky, postupová místa pro centra a soupisky hráčů.

Váš Xbowling Team  - bowling ValMez