Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

INFO k jarní části ABL

« zpět na seznam

11.2.2019

INFO k jarní části ABL

Vážení přátelé. Za měsíc nám začíná jarní část jubilejního 20. ročníku ABL. Všem kapitánům již byl odeslán e-mail s definitivní podobou složení skupin a termíny hracích dnů. Jako tradičně jsou zachovány hrací dny, tj. úterý a středa.

Informace o tom, že se v úterý automaticky hraje ta či ona liga a podobně i ve středu, nebyly nikdy tímto způsobem prezentovány a napsány. Pouze respektujeme, a dodržujeme, Vaše přání nehrát v pondělí, protože ještě někteří hrajete i ligu ve Skandále. Původní návrhy s termíny HD byly zveřejněné na našich starých webových stránkách již 10.1.2019 a vyjádřili se (ať už formou písemnou či telefonickou) pouze kapitáni čtyř týmů a to KROCANÍ HNĚV, DARK SIDE, ANDÍLCI a TŘI GRÁCIE. Tímto jsme měli za to, že všem ostatním termíny či hrací dny vyhovují.

Snažíme se v předstihu informovat na našich stránkách a facebooku o všech termínech turnajů či lig, ale nemůžeme každou novou informaci posílat všem e-mailem. Proto jsou v každém týmu zvoleni kapitáni, aby s námi komunikovali a sledovali naše stránky. Proto se snažíme co nejpečlivěji vést naše webové stránky, abyste se mohli, pokud to jen jde, včas informovat o všem, co se v našem centru Xbowling Valašské Meziříčí děje.

Věříme, že pokud došlo k nějakému komunikačnímu nedorozumění, tak jsme tímto vše vysvětlili.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez