Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

JANA a MAREK IRGLOVI otáčí sérii Valašských dvojic

« zpět na seznam

4.11.2019

JANA a MAREK IRGLOVI otáčí sérii Valašských dvojic

Parádní účast 17 dvojic ozdobila již 11. turnaj bowlingové série VALAŠSKÉ DVOJICE. A Xbowling ValMez byl v neděli 3. listopadu 2019 svědkem parádních soubojů, kvalitních výkonů a prosincový MASTERS slibuje velký souboj o celkové vítězství.

Po první polovině se i přes nepovedou Devítku (ale nebyli v tom sami) ujali vedení Jana a Marek Irglovi (564 b.), v závěsu byli druzí Láďové Krusberský s Filipem (553 b.) a Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (531 b.) se usadili na třetím místě. Ani další místa nebyla daleko od nejlepších dvojic. Nováčci v turnaji Lenka Zvěřinová s Milanem Krčmou ml. (523 b.) byli na čtvrtém místě, pátí byli Nela Capilová s Tomášem Helešicem (520 b.) a se stejným počtem bodů byli šestí Peťa Janošec s Mirou Příleským. Další z nováčků, přerovští Michal Soukup s Ondrou Kanovským (514 b.), si na sedmém místě vedli také dobře.

Ale jak to na našich dvojicích bývá zvykem, o všem rozhodla druhá polovina turnaje a ti nejlepší zvedli svou výkonnostní laťku celkem slušně nahoru. Jana a Marek Irglovi (1186 b.) již velmi dobře znají, jak to chodí, ještě přidali (622 b.) a výsledkem je po čtyřech druhých místech konečně letošní první vítězství. Důležité a pro ně přišlo v pravý čas. Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (1132 b.) předvedli jeden ze dvou nejlepších výsledků druhé části (630 b.) a tím se katapultovali na druhé místo. Počtář Rosťa to měl jistě spočítané a věděl, že pokud chtějí bojovat o celkové vítězství, musí zabrat, protože ani první excelentní polovina roku, kdy čtyřikrát zvítězili, jim na celkové vítězství nemusí stačit. Stejně parádní výkon jako Ája s Rosťou předvedli v druhé části také Jirka Křížan se Zdendou Vyoralem (1127 b.) a rázem z toho bylo konečné třetí místo. A tabulkové zemětřesení pokračovalo dál. Na čtvrté místo se díky velmi vyrovnanému výkonu vyšvihli Tomáš Blaha s Mirou Staňkem (1036 b.), vyrovnanost přivedla k pěknému pátému místu také Peťu Janošce s Mirou Příleským (1027 b.) a bohužel svou velmi slušnou první část nezopakovali Láďa Krusberský s Láďou Filipem (1020 b.) a tak z toho bylo nakonec až šesté místo.

A jak nám jedenáctý turnaj zamíchal pořadím celoročního hodnocení VALAŠSKÝCH DVOJIC? Celkem slušně. Do čela se probojovali Jana a Marek Irglovi (230 bodů), o pouhý bodík zpět jsou nyní druzí Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (229 bodů) a samozřejmě, že ve hře jsou také Láďa Krusberský s Láďou Filipem (220 bodů). Do celkového pořadí můžou také ještě promluvit čtvrtí Nela Capilová s Tomášem Helešicem (206 bodů), protože nesmíme zapomenout, že prosincový MASTERS se hraje o dvojnásobný počet bodů. Kompletní pořadí dvojic a jednotlivců je k dispozici ke stažení ZDE.

A jsme u konce. Závěrečný turnaj máme naplánovaný na neděli 1. prosince 2019 a OBSAZOVAČKA je v tuto chvíli již aktivní, tak neváhejte s přihlášením. Díky za parádní bowlingové odpoledne a v našem Vašem Xbowlingu ValMez zase brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez