Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Jirka Křížan se Zdendou Vyoralem nedali nikomu šanci

« zpět na seznam

2.9.2019

Jirka Křížan se Zdendou Vyoralem nedali nikomu šanci

Poslední prázdninová neděle měla datum 1. září 2019 a náš Xbowling ValMez přivítal 16 dvojic k letos již 9. turnaji VALAŠSKÝCH DVOJIC. Opět jsme museli rádi dopsat do databáze nové dvojice, takže rozjezd podzimní sezóny dopadl na výbornou.

V srpnu po dvouleté pauze na sebe upozornili Jirka Křížan se Zdendou Vyoralem čtvrtým místem a nám, zdatným „bookmakerům“ bylo jasné, že pokud budou jezdit pravidelně, přibude v naší sérii další hodně dobrá dvojice. A pánové to potvrdili hned v zářijovém turnaji. Jejich koncentrovaný výkon je dotáhl k letos nejlepšímu výsledku 1217 bodů a ten jim zajistil jasné celkové vítězství. Ani na druhém místě se neobjeví žádný z pravidelných okupantů bedny. O to víc nás těší, že se ke krásnému výsledku 1161 bodů vypjala dvojice Bobina Korytářová - Zdenda Labaj.

Tato dvojice již párkrát nakoukla do TOP šestky, ale tentokrát to byla spanilá jízda okořeněné zaslouženým druhým místem. Spolufavorité na celkové vítězství, Láďa KrusberskýLáďou Filipem již několikrát zahráli lepší čísla než nynějších 1106 bodů, ale jak se nakonec ukázalo, stačilo to na třetí místo, čímž se udrželi v boji o již zmiňované celkové vítězství.

Tak to byly nejlepší tři zářijové dvojice. Do ceněné TOP šestky se dále probojovali lídři série Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (4. místo - 1093 b.), Irča DorňákováLáďou Stodůlkou (5. místo – 1073 b.), kteří zahráli svůj nejlepší turnaj a celkem spokojení mohli nakonec být také Mira StaněkTomem Blahou (6. místo – 1072 b.).  

Po 9. turnaji nám v čele celoročního pořadí VALAŠSKÝCH DVOJIC 2019 zůstávají Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (227 bodů), druzí jsou Láďové Krusberský a Filip (220 bodů) a třetí místečko drží Nelča CapilováTomášem Helešicem (204 bodů). Kompletní pořadí DVOJIC a JEDNOTLIVCŮ je k dispozici ZDE.

Další Valašské dvojice budou již desátým turnajem roku a sejdeme se v neděli 6. října 2019Obsazovačka je od dnešního rána aktivní. Díky moc za poslední a krásnou prázdninovou bowlingovou neděli a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez