Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Katka a Jarda Mičkalovi slaví své první vítězství

« zpět na seznam

8.7.2019

Katka a Jarda Mičkalovi slaví své první vítězství

Skvělá účast a parádní atmosféra provázela v neděli 7. července 2019Xbowlingu ValMez již sedmý turnaj bowlingové série VALAŠSKÉ DVOJICE. A celou tuto bezva neděli korunovali svým prvním vítězstvím KATKA a JARDA MIČKALOVI.

Ale pojďme pěkně postupně. Společně s předehrávkou zasáhlo do 1. rundy celkem pět dvojic a k vidění byly velmi zajímavé výsledky. Velmi dobře zahájili turnaj Katka a Jarda Mičkalovi (1214 b.). Nejenže si udělali osobáček, ale dokonce zahráli nejlepší výsledek letošní série. Tento skvělý výkon kořenili při osmičkových hrách, když je vždy dokázali pokořit maximálním počtem bodů, tedy třístovkami. Zaslouženě se tak usadili v čele tabulky a ihned se zařadili mezi horké kandidáty nejen na bednu, ale i na celkové vítězství. Velmi slušně zahráli také Bobina Korytářová se Zdendou Labajem (1014 b.), což jim v tuto chvíli zaručilo průběžné druhé místo.  

Na 2. rundu dorazili další z favoritů, čerstvý padesátník Ráďa Capil se svou drahou polovičkou Dášou (988 b.) a přestože avizovali po bujarých oslavách, které pokračovaly i v neděli, nulovou bilanci, nakonec z toho bylo průběžné hezké čtvrté místo. Útok na čelo tabulky vyhlásila omladina, tzn. Nelča CapilováTomášem Helešicem (1188 b.), ale ač se snažili sebevíc, na lídra to nestačilo. Po 2. rundě tak i nadále vedli tabulku Katka s Jardou, na druhé místo se probojovali Nela s Tomášem a třetí místo stále drželi Bobina se Zdendou.

Přišla závěrečná 3. runda a jako velká voda se do centra vřítili ti největší favorité. Většina z nich nevěřila vlastním očím, když viděla průběžné výsledky na obrazovce a tento fakt ať chtějí nebo ne, jimi určitě trochu otřásl. Nicméně se pustili do bojů o červencové vítězství s velkou vervou. Nehráli vůbec špatně, ale pořád tam chybělo potřebné dělo, které by otřáslo pozicemi vedoucí dvojice. Jen Ája KudělkováRosťou Sousedíkem (1167 b.) zahráli v osmičce tříkilo, což jim do druhé poloviny zvedlo sebevědomí, ale ne na dlouho. V dalších hrách se jim již takový výsledek nepodařilo uhrát a tak nakonec byli rádi za konečné třetí místo.

Ani Láďa KrusberskýLáďou Filipem (1031 b.) nenašli potřebný recept na nejlepší a s velkým odstupem na bednu uhájili alespoň čtvrté místo. Velký boj se svedl o další pořadí, když pátí skončili Mira StaněkTomášem Blahou (1019 b.), o čtyři body zpět skončili šestí Mira PříleskýRadkem Skýpalou (1015 b.) a o další bodík méně měli na sedmém místě vítězové z června, pánové Mildové Krčmovi (1014 b.). Ti, díky vyššímu náhozu, posunuli Bobinu se Zdendou (1014 b.) na osmé místo, devátí skončili DášaRadkem (988 b.) a kalich hořkosti si vypili až do dna velcí favorité, Janča a Marek Irglovi (984 b.), kteří obsadili desáté místo. Nakonec tedy dvě vedoucí dvojice po 2. rundě udrželi své postavení. Z druhého místa mohli mít radost NelčaTomášem (1188 b.) a velké bravo posíláme do Rožnova pod Radhoštěm červencovým vítězům, Katce a Jardovi (1214 b.).

A jakpak nám sedmý turnaj zamíchal pořadím série VALAŠSKÉ DVOJICE? V čele jsou i nadále Aja KudělkováRosťou Sousedíkem (202 b.), na druhé místo postoupili Láďa KrusberskýLáďou Filipem (195 b.) a na třetí místo naopak klesli Janča a Marek Irglovi (187 b.). Čtvrtí Nelča CapilováTomášem Helešicem (174 b.) stáhli odstup na nejbližšího soupeře před sebou, na páté místo se vyšvihli červencoví vítězové Katka a Jarda Mičkalovi (151 b.) a TOP šestku uzavírají Mildové Krčmovi (148 b.). Kompletní pořadí dvojic i jednotlivců si můžete stáhnout, když kliknete na odkaz ZDE.

Máme tedy za sebou první letní VALAŠSKÉ DVOJICE. K těm druhým prázdninovým se sejdeme v Xbowlingu ValMez v neděli 4. srpna 2019. Obsazovačka je aktivní od dnešního rána. Díky za skvělou bowlingovou neděli a zase brzy na viděnou. Třeba při kvalifikaci na Přebor Zlínského kraje, která je již v plném proudu a čeká na Vaše zapojení se do této největší bowlingové události roku našeho kraje.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez