Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Krásně vyrovnaný 3. HD 6. ligy Xbowling ValMez

« zpět na seznam

25.6.2020

Krásně vyrovnaný 3. HD 6. ligy Xbowling ValMez

Třetí hrací dny jarní části ABL uzavřela v Xbowlingu ValMez ve středu 24. června 2020 nejnižší domácí soutěž, 6. liga. Tentokrát to nebyla spanilá jízda Republiky, ale boj o každý bodík a tabulka kola byly krásně vyrovnaná, když se všechny tři klasifikované týmy vešly do tří bodů.

Všechny týmy měly shodnou bilanci 4 výhry a 2 prohry a tak o pořadí rozhodlo, který tým získal při prohře více bodů. V tomto směru na tom byla nakonec přece jenom nejlépe vedoucí Republika (22 b. – celkem 73 b.) a pomalinku se přibližuje k břehu jménem 5. liga. O druhém místě hracího dne muselo dokonce rozhodnout skóre. A to měli lepší Volňásci (19 b. – celkem 59 b.) než třetí Zkušební provoz (19 b. – celkem 48 b.). Zajímavé je, se podívat do výsledků, kdo koho vlastně porazil. Nebylo to klasické, jednou já, jednou ty.

Republika si ve vzájemných zápasech 2x poradila s Volňásky (omlouváme se Volňáskům, že ještě nejsou ve výsledcích přejmenovaní z původních Frenzy), Volňásci pak 2x porazili Zkušební provoz a zbývá poslední neznámá a ta je jasná. Ano, Zkušební provoz si 2x smlsnul právě na lídru 6. ligy, na Republice. A hned měla tato skupina jiná náboj. A k tomu patří dík také hráčům Sparingu, bez kterých by tato skupina nemohla vůbec hrát.

A můžeme se podívat na statistiky kola. Hráči večera se stali stejně jako v předchozím HD Ondra Trojek (Republika) s průměrem 172,33 bodu a Žaneta Pořízková (Zkušební provoz) s průměrem 146,00 bodu. Žanetka se v sobotu dobrovolně vzdala svého dívčího příjmení Hubertová a k jejímu sňatku ji z celého srdce gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalšího, teď již společného života se svým mužem. A pokračujeme dál. Ondra Trojek také jako jediný dokázal získat plný počet 6 bodů a byl i autorem nejvyššího náhozu s hodnotou 212 bodů. Do týmových statistik se zapsala pouze Republika, když 2x nakoulela nejvyšší nához 493 bodů a měla i nejlepší celovečerní průměr 460,17 bodu.

Tímto nám končí report z třetího hracího dne 6. ligy. Ke čtvrtému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní, ve středu 8. července 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou. Třeba při Kvalifikaci Přeboru Zlínského kraje, která odstartovala již v úterý 16.6.2020. Více se o této parádní letní lize jednotlivců dozvíte ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez