Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Krocaní hněv se prohudroval do čela tabulky

« zpět na seznam

17.6.2020

Krocaní hněv se prohudroval do čela tabulky

Xbowling ValMez přivítal v úterý 16. června 2020 k třetímu hracímu dni ABL hráče 3. ligy. A po spanilé jízdě Pivoňů v minulém kolem jsme byli svědky opět parádního kola v podání jednoho týmu. Tentokrát to byl Krocaní hněv a zaslouženě se dočkal svého dílčího historického úspěchu, když se probojoval do čela tabulky.

Ovšem celý večer nebyl pouze o Krocanech, ale o všech týmech. Většina zápasů se rozhodovala až v samotných závěrech a žádný tým neměl nic jistého. I když to bodově nevyšlo, velmi dobrý dojem zanechali i bez svého kapitána Tondy Váni šestí Andílci (5 b. – celkem 21 b.). Bojovali ne jako andílci, ale přímo jako čerti a jen trošinka štěstí jim chyběla k tomu, aby jejich bodové konto bylo bohatší.

Krásným průměrem přes 500 bodů se prezentoval DARK SIDE (8 b. – celkem 31,5 b.), ale co jim to bylo platné, když se hraje na body. A těch mnoho nepřibylo a tak i nadále setrvává tento tým na pátém místě. V minulém kole už to vypadalo, že se zvedá obhájce titulu Lotr tým (13 b. – celkem 37 b.), jenže pořád nám tady chybí nějaký drajv, na jaký jsme byli zvyklí u Lotrů na podzim a tak se ani tady pořadí nezměnilo a je to i nadále čtvrté místo. A jsme u vedoucí trojice. Pivoni (13 b. – celkem 42 b.) hořeli jako papír v prvních dvou zápasech večera, když jim na kontě svítila velká 0, ale naštěstí se vzchopili, z 15 možných získali 13 bodů, zachránili večer a z třetího místa ještě stále mohou pomýšlet na titul. Na druhém místě zůstává i nadále Fabuland (15 b. – celkem 44 b.), který se po nevydařeném minulém kole opět vzchopil a i nadále patří mezi vážné kandidáty na vítězství v 3. lize. A zůstává nám rozborka posledního týmu. Posledního co do počtu, ale ne co do umístění. Bez prohraného zápasu a se ztrátou pouhých 4 bodů se zaskvěl Krocaní hněv (21 b. – celkem 49,5 b.) a probojoval se do čela tabulky. Dvě kola před koncem má k dobru na druhý Fabuland 5,5 bodu a s touto devízou se už dá něco vytvořit.

No a můžeme se podívat na statistiky 3. kola. Hráči večera se stali Kuba Podzemný (Pivoni) s průměrem 181,60 bodu a Janča Irglová (Fabuland) s průměrem 180,00 bodu. Pro svůj Krocaní hněv vybojoval kapitán Lukáš Blažek plný počet 5 bodů a nejvyšším náhozem 214 bodů se předvel „valach“ Mira Příleský, hostující za DARK SIDE. Do týmových statistik se zapsal DARK SIDE nejvyšším náhozem, rovných 600 bodů a nejlepší celovečerní průměr 515,80 bodu zahrál nový lídr 3. ligy, Krocaní hněv.

Tímto nám končí report z třetího hracího dne 3. ligy. Ke čtvrtému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní, v úterý 30. června 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou. Třeba při Kvalifikaci Přeboru Zlínského kraje, která odpoledne odstartovala. Více se o této parádní letní lize jednotlivců dozvíte ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez