Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Letní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2019

« zpět na seznam

19.8.2019

Letní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2019

Xbowling ValMez uspořádal další bowlingový kemp. Ten s pořadovým číslem sedm byl letní a celkem se ho od 15. do 18. srpna 2018 zúčastnilo 20 hráčů. A byly to hodně náročné, ale parádní bowlingové dny, se vším všudy.

Čtyři dny tvrdé tréninkové práce, kde jsme se snažili jako vždy probrat co nejvíce ze základní bowlingové techniky. Všichni dostali hodně do těla při drilu správného držení těla, koule a vypuštění, znovu jsme rozebrali správnou bowlingovou chůzi, hráči si zapracovali na timingu, probrali a potrénovali jsme dohozové systémy atd. Prostě takový kemp, jaký náš Xbowling ValMez pořádá.  

Samozřejmě, jako již tradičně, i přes nálož cviků toho většina hráčů neměla ještě dost a na řadu přišly noční bowlingové turnaje. To vše prostě k našim bowlingovým kempům patří a proto se tak moc na ně vždy těšíme. Věříme, že si všichni účastnicí Letního bowlingového kempu odnesli či odvezli co nejvíce informací, které teď vlastní pílí a tréninkem mohou uplatnit při vlastní hře. Takže takové bylo krátké shrnutí čtyř krásných letních bowlingových dnů.

Samozřejmě, že samotné tréninkové jednotky by nevedly k bezproblémovému chodu kempu. Bez opět kvalitní obsluhy baru a kuchyně restaurace Originál 1869 Hangár by to nešlo. Tímto děkujeme jejich šéfům Emilu Nečasovi s Radimem Slačálkem, kteří nám se svým personálem vytvořili opět skvělé zázemí.

Čtyři dny utekly jako voda a my jsme se již domluvili na kempu zimním. Tak jako v letošním únoru, bude trvat od pátku do neděle. Termín jsme stanovili od 7. do 9. února 2020.

Ještě jednou děkujeme všem hráčům za vzorný přístup k jednotlivým tréninkovým cvikům a samozřejmě za skvělou atmosféru, která nás celým kempem provázela. Těšíme se, že se s Vámi setkáme v únoru 2020 při již osmém bowlingovém kempu.

Kompletní FOTOGALERII z kempu si můžete prohlédnou ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez a trenéři Petr Roubalík a Tomáš Helešic