Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Letní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2020

« zpět na seznam

18.8.2020

Letní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2020

Xbowling ValMez uspořádal v pořadí již devátý bowlingový kemp. Tentokrát to byl letní a během čtyř dnů, od čtvrtka 13. srpna 2020 do neděle 16. srpna 2020 se na drahách prostřídalo celkem 20 hráčů. Fyzicky náročné, ale opět parádní bowlingové dny ve skvělé atmosféře.

Během těchto čtyř dnů tvrdé tréninkové práce jsme se snažili jako vždy probrat co nejvíce ze základní bowlingové techniky. Všichni dostali hodně do těla při drilu správného držení těla, koule a vypuštění, znovu jsme rozebrali správnou bowlingový timing, probrali jsme a potrénovali jak správně dohazovat atd. Prostě takový kemp, jaký náš Xbowling ValMez pořádá.  

Samozřejmě, jako již tradičně, i přes nálož cviků toho většina hráčů neměla ještě dost a na řadu přišly noční bowlingové turnaje. To vše prostě k našim bowlingovým kempům patří a proto se tak moc na ně vždy těšíme. Věříme, že si všichni účastnicí Letního bowlingového kempu odnesli či odvezli co nejvíce informací, které teď vlastní pílí a tréninkem mohou uplatnit při vlastní hře. Takže takové bylo krátké shrnutí čtyř krásných letních bowlingových dnů.

Samozřejmě, že samotné tréninkové jednotky by nevedly k bezproblémovému chodu kempu. Bez opět kvalitní obsluhy baru a kuchyně restaurace Originál 1869 Hangár by to nešlo. Tímto děkujeme jejich šéfům, kteří nám se svým personálem vytvořili opět skvělé zázemí.

Čtyři dny utekly jako voda a ani jsme, jak bývá obvyklé, nestačili domluvit termín zimního kempu. Opět bude třídenní a trvat bude od pátku 12. února 2021 do neděle 14. února 2021OBSAZOVAČKA.

Ještě jednou děkujeme všem hráčům za vzorný přístup k jednotlivým tréninkovým cvikům a samozřejmě za skvělou atmosféru, která nás celým kempem provázela. Těšíme se, že se s Vámi setkáme v únoru 2021 při jubilejním desátém bowlingovém kempu.

Kompletní FOTOGALERII z kempu si můžete prohlédnout ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez a trenéři Petr Roubalík a Tomáš Helešic