Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Lídrem 6. ligy je po úvodní večeru Republika

« zpět na seznam

27.5.2020

Lídrem 6. ligy je po úvodní večeru Republika

Ve středu 27. května 2020 nám v Xbowlingu Valašské Meziřičí pokračovala dalším kolem ABL. Tentokrát se svého úvodního večera dočkala také 6. liga. Posunutí sezóny způsobilo nejvíce starostí právě této skupině, co se týče počtu týmů. For Fun jsme přesunuli zpět do „pětky“ no a z objektivních důvodů nemohli nastoupit ani Oldies.

Zůstala nám tak pouze družstva Republika, Zkušební provoz a Frenzy. A aby toho nebylo málo, tak jsme ještě v 18 hodin nebyli kompletní, když nám z týmu Frenzy přišla pouze jedna hráčka. Ještě, že ligu již tradičně doplnil Sparing a tak se nám přece jen podařilo doplnit soupisku Frenzy a technicky i sportovně zvládnout úvodní hrací večer 6. ligy. Ve výsledcích nejsou započítány výkony Sparingu, protože jeho hráčí hrají vyšší soutěž a nemohou tak být vedeni v oficiálních zápisech. Kteří hráči to byli a jak si vedli, to se dozvíte ve shrnutí statistik večera.

O vedoucí pozici se bojovalo až do posledního zápasu. Doposud vedoucí Frenzy (20 b.) však tento souboj nezvládl a těžká prohra 0:5 s Republikou jej sesadila na druhé místo. A právě Republika (24 b.) se tímto vítězstvím posunula do čela tabulky a dokonce si do druhého kola ponese slibný náskok čtyř bodů. Třetí Zkušební provoz (16 b.) si nevedl také špatně a jeho hráči předvedli pár výborných výsledků.

A jdeme na stistiky kola. Ondra Trojek (Republika) sice nezahrál tak dobře, jako při hostování v 5. lize, ale i tak se stal hráčem večera s průměrem 161,67 bodu a nejvyšším náhozem 222 bodů. Mezi ženami zahrála velmi dobře Žanda Hubertová (Zkušební provoz). Nebýt totálně spackané poslední hry, tak mohla mít dokonce i lepší průměr než Ondra. I tak je výkon 158,50 bodu a osobáček s hodnoutou 215 bodů velmi pěkný. Plný počet 6 bodů pak pro svou Republiku vybojoval Karel Dohnal. Ve Sparingu čněl nad všemi Tomáš Helešic s průměrem 202,67 bodu a jeho parťáci spíše jen paběrkovali, když Lojzík Horák zahrál průměr 157,00 bodu a Mira Staněk pak 153,33 bodu. Co se týče týmových statistik, tak nejvyšší nához 487 bodů si připsal Frenzy a nejlepší celovečerní průměr 434,33 bodu zahrála Republika.

Tímto nám končí report z úvodního kola 6. ligy Xbowling ValMez. K druhému večeru se sejdem klasicky za 14 dní ve středu 10. června 2020. Začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za skvělý bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez