Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Máme připravený plán na pokračování ABL

« zpět na seznam

15.4.2020

Máme připravený plán na pokračování ABL

Vážení přátelé. Již šestý týden bojuje celá naše republika v omezeném nouzovém stavu s koronavirovou epidemií. Po zasedání vlády v úterý 14. dubna 2020 se nám však na konci tunelu objevilo světélko naděje, že bychom společně mohli během následujících týdnů začít opět fungovat v „normálním režimu“.

Pokud bude harmonogram uvolnění podnikatelských a dalších činností probíhat dle navrženého plánu, tak bychom mohli začátkem června otevřít i naše bowlingové centrum.

S otevřením centra je samozřejmě spojena i Amatérská Bowlingová Liga. Připravili jsme nástřel, jak bychom mohli dohrát jarní část. Díky vzniklé situace jsme upravili termínový kalendář a posunuli ukončení základní části jednotlivých výkonnostních skupin následovně.

Naše 3. – 6. liga Valašského Meziříčí bude mít celkem 4 hrací dny. Přesné datum v tuto chvíli samozřejmě ještě nejsme schopni potvrdit na 100%, ale pokud bude dodržen návrh vlády ohledně otevření restaurací a vnitřních sportovišť, tak bychom začali v úterý 9.6.2020 (5. liga) a předpokládané ukončení základní části by bylo 22.7.2020 (6. liga).

Co se týče soutěží jednotlivců ABL, Mistrovství měst a center a Mistrovství regionů, tak systém kvalifikace a samotného finále připravíme ve chvíli, kdy bude jasné a jisté, že se jarní část ABL podaří odehrát. V každém případě by se kvalifikace na Mistrovství ČR jednotlivců odehrály až na přelomu srpna a září.

Samotné celorepublikové finále by se uskutečnilo v září 2020. Baráže družstev by se pak odehrály nejpozději do 15.9.2020.

Tak tedy vypadá náš plán na zdárné dokončení jarní části 21. ročníku ABL. Nyní musíme jen věřit a doufat, že všechna nařízená opatření vlády a jejich důsledné dodržování nás všech povede ke zdárnému boji s koronovirem a v co nejkratší době se opět budeme potkávat nejen při ligových bowlingových zápasech. Sledujte i nadále pozorně naše webové stránky Xbowling ValMez a facebook, kde po projednání možnosti plánu zdárného dokončení soutěže přineseme další aktuální zprávy včetně termínů konání.

V příští aktualitě se budeme věnovat našim Vašim turnajům a letním soutěžím. Držte se a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez