Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

MORIBUNDUS je jasný. Kdo ale bude druhý?

« zpět na seznam

14.11.2019

MORIBUNDUS je jasný. Kdo ale bude druhý?

Ve středu 13. listopadu 2019 se v Xbowlingu ValMez uskutečnil již pátý hrací den 6. ligy. Teoretické vítězství a postup do 5. ligy proměnil jasný král 6. ligy MORIBUNDUS v tomto večeru ve skutečnost a může začít spřádat smělé plány na jarní část ABL ve vyšší soutěži.

I tentokrát si MORIBUNDUS (26 b. – celkem 125 b.) počínal naprostu suverénně, svým soupeřům pustil pouhé 4 body a s neskutečně obrovským náskokem této skupině kraluje. Po minulém kole se zdálo, že je rozhodnuto i o druhém týmu. Jenže ono ne. REPUBLIKA (9 b. – celkem 76 b.) vyhrála pouze jeden zápas a náskok na třetí tým se smrsknul z 13 bodů na pouhých 7 a jak ukázalo toto kolo, ještě není nic rozhodnuto.

Tým FRENZY (15 b. – celkem 69 b.) zahrál o mnoho lépe než v minulém kole a tak má stále o co hrát. Jisté třetí místo může ještě zaměnit za druhé. Již se těšíme na závěrečný finálový večer a na velké souboje. Svůj nejlepší večer zažil čtvrtý ZKUŠEBNÍ PROVOZ (10 b. – celkem 30 b.), když dokázal dvakrát zvítězit a v tabulce kola vybojoval třetí místo. Super mládežníci, jen tak dál.

A samozřejmě, že se podíváme ještě na statistiky kola. Hráči večera se stali Rosťa Píka (Moribundus) s průměrem 177,67 bodu a Kristýna Lacinová (ZKUŠEBNÍ PROVOZ) s průměrem 135,00 bodu. Velkou posilou pro FRENZY byl Láďa Mičola, když zahrál krásný nejvyšší nához 238 bodů a z pěti zápasů vybojoval všech 5 bodů. Stejný počet bodů, na které však potřebovali 6 soubojů, získali pro Moribundus také Rosťa Illík a Zdenda Čejka. Týmové statistiky byly záležitostí díky nejvyššímu náhozu 524 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 471,83 bodu lídra 6. ligy, družstva MORIBUNDUS.

Máme tedy za sebou předposlední HD 6. ligy. K závěrečnému finálovému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme ve středu 27. listopadu 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin. Po jeho skončení proběhne vyhlášení podzimní základní části ABL. Tak si prosím doma vyjednejte o pár minutek pozdější příchod z vycházky. Těšíme se na Vás.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez