Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Moribundus opět nepoznal hořkost porážky

« zpět na seznam

24.6.2020

Moribundus opět nepoznal hořkost porážky

Xbowlingu ValMez se v úterý 23. června 2020 plynule přehoupla do druhé poloviny jarní části ABL třetím hracím dnem 5. liga. Ve velmi dobrých výkonech pokračuje zlínský nováček Moribundus, který si připsal na své konto již 12. vítězství v řadě a prosvištěl kolem Přespolního Hangáru do čela tabulky.

Těžko se vymýšlí report, když nový lídr skupiny Moribundus (20 b. – celkem 50,5 b.) zahrál absolutně stejně jako v předchozím kole. 5 zápasů, 5 vítěství a všechny zápasy vyhrál opět jako minule poměrem 4:1. Je to velká rarita, ale velice úspěšná, a pokud budou Moribunďáci praktikovat totální destrukci soupeřů i ve zbývajících dvou hracích dnech, tak potěš. Nicméně, parádní jízda, pánové, jen tak dál. Na druhou pozici nám tedy klesl Přespolní Hangár (11 b. – celkem 45 b.) a sen o bleskovém návratu do 4. ligy začíná mít trhliny. Jasně, ještě nám zbývá 10 vzájemných zápasů a o vítězi 5. ligy ještě není zdaleka rozhodnuto. Nejen z prvního místa vede cesta do 4. ligy, ale může být i z druhého místa, přes baráž.

Velmi sympaticky hrají i nadále Hafani (14 b. – celkem 36 b.). Tentokrát to bylo druhé místo v kole a v tabulce se posunuli již na třetí místo. Na čtvrtém místě je nyní Rozpité (10 b. – celkem 33,5 b.), pátý je For Fun (10 b. – celkem 31 b.) a tabulku stále uzavírá šestý BC Valaši team (10 b. – celkem 29 b.). Rozestupy mezi týmy v druhé polovině tabulky jsou minimální, všechny tentokrát získaly stejný počet 10 bodů a závěrečná dvě kola budou hodně zajímavá. Nebojíme se tvrdit, že rozhodující by mohlo být hned to následující, čtvrté. Blízko je pro tato družstva jak na bednu, tak i do 6. ligy.

A nyní ke statistkám třetího kola. Hráči večera se stali Rosťa Píka (Moribundus) s průměrem 181,80 bodu a Irča Dorňáková (Hafani) s průměrem 132,80 bodu. 4 body vybojovali pro své týmy Rosťa Píka a Milda Chocholatý (For Fun) a nejvyšší nához 213 bodů si připsal Bob Vančík (Pčespolní Hangár). Do týmových statistik se zapsal nejvyšším náhozem 522 bodů BC Valaši team a nejlepší celovečerní průměr 486,60 bodu byl dílem Moribundusu.

Tímto nám končí report z třetího hracího dne 5. ligy. Ke čtvrtému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní, v úterý 7. července 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou. Třeba při Kvalifikaci Přeboru Zlínského kraje, která odstartovala již v úterý 16.6.2020. Více se o této parádní letní lize jednotlivců dozvíte ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez