Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Moribundus převálcoval vše, co mu stálo v cestě

« zpět na seznam

10.6.2020

Moribundus převálcoval vše, co mu stálo v cestě

Xbowlingu ValMez pokračovala ABL v úterý 9. června 2020 druhým hracím dnem 5. ligy. A děly se nám panečku věci. Tabulka nám doznala velkých změn, a jestli nám takto budou probíhat i zbylé tři hrací dny, tak se máme všichni nač těšit. Dnes čněl nad ostatními jediný tým a již podle nadpisu reportu je jasné, že to byl Moribundus.

Právě Moribundus (20 b. – celkem 30,5 b.) naznačil již v posledních dvou zápasech úvodního kola, že se po postupu nemusí vůbec soupeřů bát a v tomto duchu pokračoval i v druhém večeru. A bilance 5x 4:1 je více než výmluvná a v tabulce je to skok na druhé místo. Celkově si i nadále drží vedoucí pozici dnes druhý Přespolní Hangár (14 b. – celkem 34 b.) a nebýt zpackaného zápasu s Moribunďáky, mohl být jeho náskok vyšší, než pouhých 3,5 bodu. Na třetí místo nám spadl tým Rozpité (9 b. – celkem 23,5 b.) a místo ataku lídra je z toho díky nevydařenému kolu těžký boj o třetí místo.

Zadařilo se naopak Hafanům (12 b. – celkem 22 b.) a na bednu jim již chybí pouhé 2 bodíky. Sešup v tabulce zažil také For Fun (10 b. – celkem 21 b.) a již to není průběžné třetí místo, ale páté. A vylepšit svou bodovou bilanci a postavení v tabulce nedokázala ani v druhé kole celkově šestý BC Valaši team (10 b. – celkem 19 b.). Nicméně tabulka od třetího místa je vzácně vyrovnaná a po příštím kole může být vše jinak.

A jsme u statistik druhého dne. Hráči večera se stali Miloslav Chocholatý (For Fun) s průměrem 177,20 bodu a Irena Dorňáková (Hafani) s průměrem 148,80 bodu. MildaIrčou pak pro své týmy získali 4 body a stejně úspěšní byli i Zdeněk Čejka a Rostislav Píka (oba Moribundus). A Rosťa se blýskl také nejvyšším náhozem 216 bodů. Týmové statistiky pak ovládl lídr soutěže, Přespolní Hangár, díky nejvyššímu náhozu 574 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 472,60 bodu.

Máme tedy za sebou velmi úspěšný druhý hrací den 5. ABL Xbowling ValMez. K třetímu kolu se sejdeme klasicky za 14 dní v úterý 23. června 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez