Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Na Zelené vlně se do čela vyvezli Náhradníci

« zpět na seznam

14.3.2019

Na Zelené vlně se do čela vyvezli Náhradníci

Ve středu 13. března 2019 uzavřeli úvodní kola ABL Xbowling ValMez hráči 4. ligy. Se skvělou náladou dorazilo všech šest týmů a ještě se ani nezačalo hrát a už se děly věci. Například organizátora zamknuli venku, aby se jim do toho neplantal a další různé taškařice. A tímto náš report končí. Zbytek až po 22. hodině….

Jenže to bychom se asi načekali a tak se do toho pusťme. O tom, že 4. liga bývá jednou z nejvyrovnanějších skupin ABL se nemusíme bavit. Kdo si prošel čtvrtou cenovou skupinou, ví své. A nejinak tomu bylo i tentokrát. Ono to označení má svůj význam a přítomní tohoto večera ví své. Zelená vlna Hvězdy frčela od prvních hodů a občas tomu odpovídaly i výkony. V každém případě, aby měly první čtyři týmy večera bilanci 3:2, to tak časté nebývá.

O vedení v tabulce se bojovalo až do posledních hodů a nakonec se na této Zelené vlně vyvezli do čela NÁHRADNÍCI (16 b.), kteří smetli 5:0 v závrečném zápase Tři Grácie a dokonale využili zaváhání vedoucícho LOTR TÝMU (15 b.), který nezvládl závěrečný duel s Hrnčíři (1:4) a klesl až na třetí místo. V jednu chvíli to vypadalo, že si pro vedení dojdou v klidu RYCHTÁŘI (15 b.), jenže o jejich druhém místě rozhodl prohraný zápas 0:5 s Náhradníky.

To máme týmy první poloviny tabulky a jdeme na tu druhou. PŘESPOLNÍ HANGÁR (11,5 b.) je nyní na čtvrtém místě, ale to, co nám předváděl náš milý kuchtík v závěrečných hodech, které rozhodovaly o bodech nejen na řádku ale celého týmu, to by se jako námět na horor ujalo i v Hollywoodu. Díky vítěznému závěrečnému zápasu s Lotr týmem jsou v bodovém kontaktu i pátí HRNČÍŘI (11 b.) a od začátku na nich bylo vidět, že jim vůbec nevadí, že jsou po ročních bojích v 3. lize jsou zpět ve čtyřce. A co máme napsat o týmu na šestém místě? TŘI GRÁCIE (8,5 b.) byly prostě za hvězdy večera a tečka. Jinak by nám asi STK ČBA čtvrtou ligu rozpustila.

A rychle ještě na statistiky kola. Ani Zelená vlna (tedy spíš plzeňská) nezabránila tomu, aby se hráčem večera stal Emča Nečas (Hangár) s velmi dobrým průměrem 191,00 bodu. Pro své týmy vybojovali 4 body, a tudíž byli nejužitečnější, David Klanica (Hrnčíři), Peťa Mikliš st. (Rychtáři) a Radek „táta“ Capil (Náhradníci), který byl navíc autorem nejvyšší hry večera s hodnotou 235 bodů. Mezi děvčaty zahrála nejlepší průměr 161,20 bodu Grácie Janička Bělohlávková, pro Náhradníky 3 body získala Nelča Capilová a nejlepší hru předvedla Mirka Miklišová (Rychtáři), rovných 200 bodů. Co se nejlepší týmové hry týče, tak tu předvedli NÁHRADNÍCI, moc krásných 621 bodů.

A tímto nám končí report z úvodního a vydařeného večera 4. ABL Xbowling ValMez. K druhému dějství se sejdeme za 14 dní ve středu 27. března 2019, začátek opět v tradičních 18:00 hodin. Díky moc všem za super bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez