Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Nejlépe odstartovala rok 2020 dvojice TĚSNĚ VEDLE

« zpět na seznam

3.1.2020

Nejlépe odstartovala rok 2020 dvojice TĚSNĚ VEDLE

Tak Vás přátelé zdravíme poprvé v roce 2020. Věříme, že jste si všichni užili svátků vánočních a novoročních a nepřehnali jste to s lenošením. Naše centrum určitě ne a po dvou zcela zasloužených dnech odpočinku jsme to hned ve čtvrtek 2. ledna 2020 rozbalili Kvalifikací na Regionální Ligu dvojic.

Do kvalifikace se zaregistrovalo celkem 8 dvojic a ono by to asi nebylo ono, kdyby se hned na úvod něco nepodělalo. Jedna naše milá dvojice se přihlásila mezi prvními, jenže ono to chce číst pečlivě, kam se přihlašujeme. Takže již asi víte, kam míříme. Něco jiného je turnaj Valašské dvojice a něco jiného je Kvalifikace na RLD. Ale naštěstí si někteří naši hráči přivezli či přivedli svůj fan club a tak po akci kulový blesk jsme nakonec odehráli úvodní hrací večer v plném počtu.

Ten vyšel nejlépe dvojici TĚSNĚ VEDLE (25 bodů) ve složení Peťa Mikliš st. a Michal Štěpánek a bez jediné prohry si tak do odvet, čili 2. hracího dne, přinesou slibný náskok čtyř bodů na druhou dvojici. Tuto dvojici tvoří Ája Kudělková a Víťa Hasník, naši staří známí BOMBARĎÁCI (21 bodů), velcí favorité soutěže. Po velmi špatném rozjezdu se nakonec chytli HAMMERS (19 bodů) a Láďa Šmelcer s Petrem Roubalíkem se dokázali vyšplhat až na třetí místo. Tato tři místa zajišťují účast v prestižní Regionální Lize dvojic, ale jsme teprve v půlce soutěže a před námi ještě těžkých sedm vzájemných zápasů.

Především dvojice na čtvrtém a pátém místě se ještě jistě poperou o postup. Velmi nás potěšila účast Michala Soukupa s Ondrou Kanovským, kteří pod jmenovkou PŘEROVSKÝ BETON (15,5 bodu) jsou nyní na čtvrtém místě a pokračují v bowlingové družbě našich moravských center. Prozatím na pátém místě jsou TWEENERS (14 bodů) a také Tomáš Helešic s Lojzíkem Horákem budou chtít vylepšit svou bilanci a postavení v tabulce.

Tohle je tedy pětice nejvážnějších uchazečů o RLD. Na dalších místech pak máme tyto týmy. Šestá je REPUBLIKA (9,5 bodu), v které sbírají bowlingové zkušenosti Ondra Trojek s Kájou Dohnalem a první skalp již mají. Totiž až na sedmém místě je KROCANÍ HNĚV (7 bodů). Jarní účastník RLD se ne a ne prosadit a Lukáš Blažek ani s novou krásnou kouličkou a ani Zdenda Tomeček nemohli najít recept na soupeře. Tabulku nám uzavírají naše HOLKI (1 bod) z fan clubu. Alča Bujnochová si suše poradila s Peťou Miklišem a také Lucka Malarčíková nebyla daleko od zisku bodu. Už se těšíme na odvetné souboje a věříme, že svou bodovou sbírečku rozšíří.

Ještě rychle mrkneme na statistiky kola. Hráči večera se stali Víťa Hasník s výborným průměrem 204,14 bodu a nejvyšším náhozem 246 bodů a Ája Kudělková s rovněž krásným průměrem 188,29 bodu a náhozem 232 bodů. Nejužitečnějším hráčem byl Michal Štěpánek s plným ziskem 7 bodů. Co se týče nejvyššího náhozu dvojice, tak tady zahráli parádních 455 bodů BOMBARĎÁCI. Kompletní výsledky včetně statistik si můžete stáhnot ZDE.

Máme tedy za sebou velmi vydařený vstup do roku 2020 a již se moc těšíme na rozhodující druhý hrací den, který se v našem centru Xbowling ValMez uskuteční ve středu 22. ledna 2020, začátek opět v 17:30 hodin.

Do té doby nás však ještě čeká vrchol podzimní části ABL. V pondělí (6.1.2020) a ve středu (8.1.2020) se hraje OPEN MISTROVSTVÍ VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ, kterého se mohou zúčastnit i hráči, kteří ABL nehrají. Tímto míříme cíleně i na hráče z přerovského Trumfu. Stále máme nečekaně spoustu volných míst a tak prosíme ty hráče, kteří ještě váhají s přihlášením, aby se zaregistrovali a přišli zabojovat o postup na Mistrovství regionu, které se tentokrát hraje v ostravském bowlingovém centru SKY v neděli 12.1.2020.

A to je již opravdu z naší strany vše. Díky moc všem za parádní večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez