Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

NO NAME si udělal ze soupeřů fackovací panáky

« zpět na seznam

25.7.2019

NO NAME si udělal ze soupeřů fackovací panáky

Ve středu 24. července 2019 proběhl v Xbowlingu ValMez druhý hrací den Letní Valašské Devítkové ligy skupiny B. A tentokrát si napsal scénář ke své spanilé jízdě NO NAME, který si ze svých soupeřů udělal doslova, jak píšeme v nadpise reportu, fackovací panáky. Hned z kraje večera trošku úřadoval neznámý šotek, který nám zamíchal rozpisem a zvoleným programem kola, takže zápasy se hrály podle rozlosování, ale výsledky zápasů jsou zapsané v jiném pořadí, než se skutečně hrály.

Hned od úvodní hry do toho naplno šlápl NO NAME (23 b. – celkem 34 b.), vyhrál 3x 5:0 a 2x 4:1 a zcela jasně ovládl toto druhé kolo. Tímto se nejen odpoutal z boje o 3. místo od Andílků, ale proletěl i kolem Tweeners a zastavil se až na průběžném druhém místě.

Vedení v tabulce si i přes nevydařený souboj s NO NAME pohlídal CNC PRODUKT (17 b. – celkem 39 b.), který jako jediný dokázal jakž takž konkurovat vítězi kola. Ten mu také v posledním zápase večera připravil první prohru v soutěži. Ostatní týmy již měly celkem slušný bodový odstup a to vše způsobily vyrovnané vzájemné výsledky mezi 3. až 6. družstvem večera.

A z této vyrovnané čtyřky vytěžili nejvíce TWEENERS (10 b. – celkem 26 b.), kteří i přes spadnutí na třetí místo dokázali odskočit čtvrtému družstvu, kterým jsou ANDÍLCI (8 b. – celkem 19 b.). Ti tak přes hodně slibný 1. HD budou muset teď pořádně zabrat, aby se vrátili do bojů o postup do Finále A. Při vší úctě ke kvalitě již zmiňovaných týmů jsou pro nás Skokanem večera HAFANI (10 b. – celkem 15 b.). Vybojovali své premiérové vítězství s Andílky a i v prohraných zápase dokázali sbírat bodíky. Z posledního místa se sice neurvali, ale na páté ZÁKULISÍ (7 b. – celkem 17 b.) ztrácí pouhé dva bodíky. Zákulisí stíhá letos jedna pohroma za druhou. 1. HD se nemohla zúčastnit základní sestava, a když už pánové dorazili v plné palbě, tak se hned na úvod druhého zápasu zranil Vláďa Jurča. Narychlo domluvená náhradnice Hanička Roudná dělala, co mohla, ale na víc než na šesté místo HD pro tento mančaft to nestačilo.

Jdeme na statistiky a momenty druhého kola. Hráčkou večera se jednoznačně stala Iva Fojtíková (NO NAME), která měla hodně vydařený den. Pro svůj tým vybojovala plný počet 5 bodů a její hráčský průměr byl úctyhodných 249,80 bodu. Svou fazónu potvrdila v posledním zápase proti CNC druhou třístovkou večera. Tu první zahrál v úvodním zápase s Andílky Petr Roubalík (CNC). Mezi muži zahrál nejlepší průměr 227,40 bodu Mira Mrocek (CNC). Co se týče týmových soubojů, tak tady si zařádil CNC PRODUKT, který v zápase večera porazil Tweeners celkovým skórem 786:701! Nejvyššího průměru 665,80 bodu dosáhl tým kola NO NAME.

Tímto nám končí report z druhého hracího dne skupiny B Letní Valašské Devítkové ligy. Ke kolu s pořadovým číslem tři se sejdeme dle plánu, tedy ve středu 7. srpna 2019. Začátek samozřejmě v obvyklých 18:00 hodin. Díky za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou. Třeba u kvalifikace na Přebor Zlínského kraje, která je v plném proudu a čeká na Vaši účast.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez