Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

„Nováčci“ 4. ligy ovládli úvodní hrací den

« zpět na seznam

23.9.2020

„Nováčci“ 4. ligy ovládli úvodní hrací den

Xbowlingu ValMez nám v úterý 22. září 2020 pokračovala opět ABL. Svůj úvodní hrací den měla 4. liga a tato skupina i přes výměnu ČTYŘ !!! týmů z jarní části opět nezklamala a byla to pardání jízda. Že špatně počítáme? Z naší valmezské 3. ligy sestoupili Andílci a DARK SIDE, holešovský Mistr 3. ligy Tož Tak! si vybojoval účast přes baráž a z 5. ligy postoupil Moribundus.

Z původní sestavy tak zůstaly pouze Tři Grácie a Náhradníci. V průběhu večera se pořadí měnilo jako na houpačce a do poslední chvíle se nevědělo, kdo bude lídrem naší druhé nejvyšší soutěže. Nakonec máme lídry dva. Sečteno, podtrženo, pořadí po prvním hracím dnu je následující. V čele tabulky se se ziskem 17 bodů usadilo duo DARK SIDE a Tož tak! On vůbec pohled na statistiky opravdu vedoucího týmu DARK SIDE je velice zajímavý. Parádní průměr 559,00 bodu, s tímto výkonem „dokázal“ prohrát 2 zápasy a náskok na druhý tým ve skóre o plných 306 !!! bodů.

O další tři body zpět se ziskem 14 bodů je další dvojice. Tu tvoří třetí Tři Grácie a čtvrtí Andílci a opět stejný scénář. Tři Grácie zahrály parádní průměr 519,60 bodu a náskok na čtvrtý tým tabulky měly 216 bodů. Pak máme celkem velký bodový skok na páté a šesté místo, kde se nyní nachází Náhradníci (7 bodů), kteří odehráli první večer v kombinované sestavě s opravdovými náhradníky a tabulku uzavírá Moribundus (6 bodů), kterému chyběly dvě opory základní sestavy.

A můžeme se podívat na statistiky kola. Hráči večera se stali Ráďa Střítězský (DARK SIDE) s průměrem 189,00 bodu a Ája Kudělková (Tři Grácie) s průměrem 188,20 bodu a nejvyšším náhozem 234 bodů zastínila všechny muže. Plný počet 5 bodů získal jako jediný Milda Chocholatý (DARK SIDE). Týmové statistiky nemohl ovládnout nikdo jiný než DARK SIDE díky nejvyššímu náhozu, parádních 641 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru, který byl již zmíněných 559,00 bodu.

Máme tedy za sebou úspěšný úvodní večer 4. ligy. K druhému kolu se sejdeme v Xbowlingu ValMez v úterý 6. října 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky všem za krásný bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez