Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

ODERSKÁ BANDA jde nekompromisně po „Valachoch“

« zpět na seznam

18.4.2019

ODERSKÁ BANDA jde nekompromisně po „Valachoch“

Parádní jízda čtvrtým hracím dnem v 5. lize byla k vidění v Xbowlingu ValMez ve středu 17. dubna 2019 v podání Oderské bandy. Pár bodíčků sice při nájezdu na Valachy ztratila v boji, ale i tak se nám situace krásně zdramatizovala.

Rozkaz zněl jasně. Zastavit muže s koženou brašnou. Nebyl čas zjišťovat, kdo je kdo. Tohle bylo zřejmě motto týmu kola a druhého celkově, ODERSKÉ BANDY (21 b. – celkem 65,5 b.). A mohlo to pro tento mančaft zpoza dálnice dopadnout ještě lépe. Lídr soutěže, BC VALAŠI TEAM (13 b. – celkem 66 b.), neměl nijak povedený den, ale i tak zuby nehty udržel vedoucí postavení s nejmenším bodovým náskokem, jaký existuje. Přesně je to 0,5 bodu. A je nutno vyzdvihnout ještě jeden tým, kterému se také večer náramně povedl a to ROZPITÉ (18 b. – 52 b.). Ten dokonce dokázal manko na třetí místo zcela zlikvidovat a sesadil z něj OGARY (7 b. – celkem 51 b.), na kterých je nyní řada, jakou strategii vymyslet na další kolo, aby se dostali zpět na bednu.

S ohněm si zahrává pátý FOR FUN (7 b. – celkem 37,5 b.), který jak se zdá, má baráž již téměř jistou. Tedy pokud si to nerozmyslí šestí HAFANI (9 b. – celkem 28 b.) a ve zbylých dvou dnech nezavelí k frontálnímu útoku, jaký dnes předvedla Oderská banda a i Rozpité. Všechno je možné.

A jak nám dopadly statistiky kola? Hráči večera se stali Jarda Mičkal (Rozpité) s průměrem 184,00 bodu a Šárka Kovářová (Ogaři) s průměrem 169,40 bodu. Nejvyšší nához 205 bodů zahrál Petr Dvorský (Oderská banda). Jarda, Šárka, Peťa a Láďa Stodůlka (Hafani) pak společně vytvořili big four, když pro své týmy vybojovali důležité 4 body. Co se týče nejvyššího týmové náhozu, tak ten měl hodnotu 547 bodů a připsala si jej ODERSKÁ BANDA.

Za námi je tedy skvělý čtvrtý hrací den 5. ABL Xbowling ValMez. Další kolo, s pořadovým číslem pět, máme naplánované opět za 14 dní. Z důvodu svátku zamilovných (První máj) se hraje – POZOR – ve ČTVRTEK 2. května 2019. Začátek samozřejmě jako vždy v 18:00 hodin. Díky za parádní večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez