Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

ODERSKÁ BANDA opět týmem večera

« zpět na seznam

7.11.2019

ODERSKÁ BANDA opět týmem večera

Xbowlingu ValMez proběhly ve středu 6. listopadu 2019 opět po 14 dnech diskohrátky. Tentokrát byl v nejvyšším kurzu starý dobrý Olympic a hitmaker Michal David. A i tentokrát máme dva vítězné týmy. Co se týče tance, tak tady klasicky řádily nejvíce naše Grácie.

Samozřejmě, že hlavním bodem večera byla ABL a to již pátý hrací den 4. ligy. A stejně jako v minulém kole zahrála nejlépe ODERSKÁ BANDA (17 b. – celkem 79 b.). Vše rozhodl závěrečný vzájemný zápas, v kterém celkově druhá Oderská banda dokázala 5:0 porazit lídra soutěže TŘI GRÁCIE (15 b. – celkem 87,5 b.). I přes prohru mají v čele tabulky Grácie slušný náskok 8,5 bodu a děvčata jsou již jen malý kráček od vítězství ve 4. lize. Na svůj výborný výkon z minulého večera bohužel nenavázali NÁHRADNÍCI (9 b. – celkem 56,5 b.), ale i tak nadále zůstávají na průběžném třetím místě.

HRNČÍŘI (11,5 b. – celkem 52 b.) totiž také nepředvedli to, co umí a na bednu před závěrečným kolem ztrácí 4,5 bodu. Pomalinku se blížíme k závěru tabulky. BC VALAŠI TEAM (11,5 b. – celkem 51,5 b.) měl tak šanci se hnout z pátého místa, jenže mu k tomu nepomohl ani nejlepší týmový průměr a na Hrnčíře Valachům chybí stále 0,5 bodíku. O další tři body zpět je PŘESPOLNÍ HANGÁR (11 b. – celkem 48,5 b.) na šestém místě a tady by se již mělo hodně zvonit na poplach. Jak jsme psali již včera v reportu z 3. ligy. Šesté místo znamená automaticky sestup, páté místo znamená dostat druhou šanci v baráži s druhým týmem z 5. ligy. My se tak můžeme těšit na parádní závěrečné drama.

A jakpak nám dopadly statistiky kola? Hráči večera se stali Petr Dvorský (Oderská banda) s průměrem 186,75 bodu a Andrea Kudělková (Tři Grácie) s průměrem 169,80 bodu a získanými 4 body. Stejný počet bodů vybojoval také Radomír Capil (Náhradníci) a o nejvyšší nához 215 bodů se postarala Kristýna Vojtěchová (Tři Grácie). Nejvyšší týmový nához 584 bodů zahrály TŘI GRÁCIE a nejlepší celovečerní průměr 499,60 bodu byl dílem družstva BC VALAŠI TEAM.

Máme tedy za sebou předposlední HD 4. ligy. K závědrečnému finálovému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme ve středu 20. listopadu 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin. Po jeho skončení proběhne vyhlášení podzimní základní části ABL. Tak si prosím doma vyjednejte o pár minutek pozdější příchod z vycházky. Těšíme se na Vás.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez