Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

ODERSKÁ BANDA přetrhla vítěznou šňůru Grácií

« zpět na seznam

24.10.2019

ODERSKÁ BANDA přetrhla vítěznou šňůru Grácií

Tak vážení přátelé. Nejen v 3. lize se děly věci, ale i ve středu 23. října 2019 při čtvrtém hracím dnu 4. ligy. Na 100% bylo úterý inspirací minimálně pro NÁHRADNÍKY, ale také pro ODERSKOU BANDU. Tyto dva týmy totiž hrály prim ve středečních bojích ABL.

ODERSKÁ BANDA (21,5 b. – celkem 62 b.) si zřejmě přečetla náš report z 3. ligy a vzala si příklad z Fabulandu. Alespoň v tom, že stále ještě není pozdě něco udělat s útokem na první místo. Oderáci zabojovali, neprohráli jediný zápas a obří manko na lídra stáhli na již přijatelnějších 10,5 bodu. A jdeme dál. V úterý hájili barvy Fabulandu ze dvou třetin jako hostující hráči Dáša a Radek Capilovi. A tady se vracíme k našemu úvodu, tady přesně patří těch 100% inspirace. NÁHRADNÍCI (19 b. – celkem 47,5 b.) si asi řekli, že když to jde v trojce, tak to přece musí jít i ve čtyřce (některé kozly upozorňujme, že nejde o dvojsmysl) a bác, z šestého místa se vyhoupli až na třetí příčku.

Jediným týmem, který této dvojici dokázal vzdorovat, byly vedoucí TŘI GRÁCIE (14,5 b. – celkem 72,5 b.). I přes zaváhání mají stále na čele tabulky hodně slušný náskok 10,5 bodu, což už víte z předchozích řádků. Druhou polovinu tabulky vezmeme jedním vrzem. Jako sedláci u Chlumce si museli připadat čtvrtí HRNČÍŘI (6 b. – celkem 40,5 b.), pátý BC VALAŠI TEAM (9 b. – celkem 40 b.) a šestý PŘESPOLNÍ HÁNGÁR (5 b. – celkem 37,5 b.). Tyto tři mančafty opravdu pouze paběrkovaly a příště, pokud budou chtít být úspěšnější, musí pořádně zabojovat.

A jak nám dopadly statistiky kola? Absolutní hvězdou večera se stal Radomír Capil (Náhradníci) s parádním průměrem 212,20 bodu, maximálním počtem získaných 5 bodů a nejvyšším náhozem 245 bodů. Hráčkou večera pak byla Ája Kudělková (Tři Grácie) s průměrem 171,40 bodu. Co se týče týmových statistik, tak nejvyšší nához 576 bodů zahráli NÁHRADNÍCI a nejlepší celovečerní průměr 522,20 bodu si připsala ODERSKÁ BANDA.

Máme tedy za sebou již čtvrtý hrací den 4. ligy. K pátému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní ve středu 6. listopadu 2019, začátek v tradičních 18:00 hodin.

Co dodat na úplný závěr? Poděkování. Tato liga nepotřebuje bowlera, ale DJe, který Vás bude vždy provázet večerem. Tentokrát se hrály hity Beatles a hlavně Karla Gotta a závěr večera patřil duu Ája Kudělková – Kikina Vojtěchová jako Karel Gott a Petra Janů. A co nás mega těší? Že snad poprvé se hráči nerozprchli domů okamžitě po svém posledním hodu. Prostě bylo to super peklo a díky Vám za něj. Takže se moc těšíme brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez