Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Odstartovala KVALIFIKACE na Přebor Zlínského kraje

« zpět na seznam

25.6.2019

Odstartovala KVALIFIKACE na Přebor Zlínského kraje

Již v pondělí 17. června 2019 se nám rozběhla KVALIFIKACE na PŘEBOR ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019. Celkem pět center bude mezi sebou soupeřit, aby na samotné FINÁLE dodalo co nejvíce svých hráčů.

Velmi mile nás překvapil zájem našeho nováčka, Bowling Bar Trumf Přerov, kde do soutěže zasáhlo hned v úvodním týdnu 11 hráčů. Pozadu nezůstává ani nejaktivnější centrum kraje, Bowling Club Holešov, kde se do soutěže zapojilo již 10 hráčů. Zlínské centrum U Barcuchů má v zápise 3 hráče a další nováček ze Zlína, Bowling Makalu teprve své první hráče přivítá. Zbývá Xbowling Valašské Meziříčí a tady máme zaregistrované v tuto chvíli pouze 2 hráče.

Samotné PROPOZICE jsou již nějakou dobu zveřejněné na našich webových stránkách (ZDE) a nejzákladnější a nejdůležitější změnou je určení počtu jednotlivých hráčů z center a kategorií v samotném finále. V loňském roce byl důležitý počet samotných hráčů na centru. Svým způsobem na to doplatilo holešovské centrum, které bylo jasně nejaktivnější, a téměř dvě třetiny celkových bloků her se odehrál právě v místním Bowling Clubu. Na základě vyhodnocení úvodního ročníku se změnila pravidla. Nejvíce hráčů v kategoriích dodá do letošního finále centrum, které bude mít odehráno NEJVÍCE BLOKŮ HER. Na příkladu si uvedeme, jak to bude vypadat v praxi. Xbowling ValMez bude mít celkem 20 hráčů, ale pouze 60 bloků her a Bowling Club Holešov bude mít celkem 15 hráčů, ale ti odehrají celkem 180 boků her. Tím pádem pro finále získá Holešov 13 hráčů a ValMez pouze 4 hráče. Zůstává 1 místo pro hráče s nejvyšším průměrem v bloku ze všech center, který zůstal tzv. pod čarou. Tolik na vysvětlenou nejzákladnější pravidlo z PROPOZICE.

A nyní v rychlosti k sumáři prvního týden. V hlavní Kategorii A zatím registrujeme 8 hráčů a zazářil zde Petr Roubalík (ValMez) průměrem 224,83 bodu (1349 b.), který ozdobil svou osobní druhou PERFECT GAME. V Kategorii B máme již 13 hráčů a právě tady hýří aktivitou s devíti borci Trumf Přerov. Nejlepší z nich je Honza Lenhart s průměrem 184,17 bodu (1105 b.). Holešovský Karel Pokorný je pak s průměrem 163,50 bodu (654 b.) nejlepší mezi Amatéry (Kategorie C), kterých se v prvním týdnu přihlásilo celkem 5. Pro kompletní výsledkový servist stačí kliknout ZDE

Tímto by náš report z úvodního týdne mohl stačit. Šlo nám především o osvěžení nejdůležitějšího pravidla z PROPOZIC a je teď na Vás, hráčích jednotlivých měst či center, jak moc jste loajální ke svému centru a zda se, řečeno sportovní terminologií, poperete o co nejvíce míst pro něj. Těšíme se na další výsledky a brzy na shledanou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez