Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Odstartovala kvalifikace Přeboru Zlínského kraje 2020

« zpět na seznam

15.6.2020

Odstartovala kvalifikace Přeboru Zlínského kraje 2020

Vážení přátelé a milovníci bowlingu. Již 3. ročník PŘEBORU ZLÍNSKÉHO KRAJE v bowlingu je tady. Kvalifikace je naplánována od 15. června 2020 do 30. září 2020. Samotné finále se uskuteční v neděli 11. října 2020 opět v centru Xbowling ValMez. Celá soutěž je zcela otevřena pro všechny skupiny hráčů, jak výkonnostních tak i ryze rekreačních.

O tituly se bude hrát ve třech kategoriích. Kategorie A, Kategorie B a Kategorie C (Amatéři). Soutěž je OPEN, tzn., že není určena pouze hráčům s trvalým bydlištěm ve Zlínském kraji. PROPOZICE kvalifikace jsou již připravené a vložené na naše webové stránky. Pro jejich prostudování stačí kliknout ZDE.

Do kvalifikace se letos zapojí centra v Holešově (Bowling Club), Přerově (Bowling Bar Trumf), Valašském Meziříčí (Xbowling ValMez) a ve Zlíně (Bowling Pádím). Do finále každé kategorie postoupí nejlepších 18 hráčů, tzn., že 11.10.2020 přivítáme celkem 54 účastníků. Systém, jak se do finále Přeboru Zlínského kraje můžete kvalifikovat, najdete ve výše zmíněném odkaze. Nyní tedy záleží jen na Vás, kolik míst si které centrum vybojuje

Jak se přihlásit do soutěže? Je to velice jednoduché. Nemusíte nikde hledat žádnou obsazovačku. Stačí si rezervovat dráhu a do poznámky napsat (případně nahlásit telefonicky) KRAJSKÝ PŘEBOR. O zbytek se už postará obsluha centra.

Věříme, že navážeme na skvělý 2. ročník turnaje a těšíme se na Vás v kvalifikaci na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez