Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

ONLINE VÝSLEDKOVÝ SERVIS

« zpět na seznam

9.8.2019

ONLINE VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Vážení přátelé. Máme tady pro Vás další novinku z našeho centra Xbowling ValMez. Podobně jako z ABL nebo Letní Valašské Devítkové ligy máme již také pro naše turnaje Senior Cup Tour ValMez Valašskou Devítku s měšcem připravený ONLINE VÝSLEDKOVÝ SERVIS

V sobotu 10. srpna 2019 tak bude mít svou premiéru ONLINE VÝSLEDKOVÝ SERVIS z turnaje Senior Cup Tour ValMez. Tento výsledkový servis bude jiný, než na jaký jste zvyklí. Využijeme technologie GOOGLE TABULKY, které Vám umožní po každé zapsané hře jednotlivého hráče vidět aktuální pořadí v tabulce. Odpadne nám tak zdlouhavé ukládání výsledků turnaje do PDF a následné vložení na web. Tento výsledkový servis bude vždy aktivní až do chvíle, než budou zveřejněné oficiální výsledky. 

Věříme, že tímto krokem potěšíme nejen samotné hráče turnaje, ale i ty, kteří se turnaje nemohou zúčastnit a přesto jsou zvědaví, jak si vyvedou jejich spoluhráči, kamarádí či soupeři na daném turnaji. Berte prosím tenro první ONLINE VÝSLEDKOVÝ SERVIS jako premiéru, kterou zkoušíme a tímto krokem bychom chtěli posunout naši laťku kvality opět o stupínek výše. 

Váš Xbowling Team - bowling ValMez