Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Petr Bittala řádil jako Barbar Conan

« zpět na seznam

14.7.2019

Petr Bittala řádil jako Barbar Conan

Trochu pochmurné sobotní počasí 13. července 2019 nevzalo ani trochu z nadšení, zábavy a napětí v Xbowlingu ValMez při sedmému dílu Vašeho oblíbeného turnaje Senior Cup Tour ValMez.

Přispěl k tomu krásný počet 23 hráčů a rovněž opětovná návštěva našeho zlobidla Franty Folty. A jak nám vše probíhalo? V kvalifikaci se jako obvykle některým hráčům výjimečně dařilo a naopak byli hráči, kteří z ne úplně ideálních výsledků obviňovali například datum (třináctého), někteří prostě špatnou konstalaci hvězd. Jiní nechápali, že i přesto, že jsou rozvedení, mají velké množství „parohů“, no prostě každý si to tak nějak vysvětlil po svém.

Výbornou kvalifikaci na prvním místě měl  Peťa Bittala (1043 b.), rovněž Janča Irglová (1008 b.) na druhém místě chtěla očividně promluvit do dalších bojů a vedoucí trojici uzavíral Láďa Horák (984 b.), který si myslel, že mu stačí odehrát pět her místo šesti, takže ho museli hnát zpátky kolegové na dráhy. Vyloženě se nedařilo vítězi minulého kola a prvnímu nepostupujícímu Peťovi Miklišovi (873 b.). Čest rodiny hájila Mirka (894 b.), která do finále postoupila právě na úkor své drahé polovičky.

Ve finále se rozhodně bylo na co dívat, protože karty v první hře divoce rozdal Zigy Kukurowski hodnotou 234 a i další dva hráči se pochlubili dvoustovkou. V druhé hře už oznámil svůj nástup zpět na trůn vítěz kvalifikace, který se první hru schovával na druhém místě, Peťa Bittala a to nejvyšším náhozem dne, krásných 266 bodů. Aby toho nebylo málo, tak se ozvali další dva hráči, kteří hodili nad 220, takže opět super závěr, protože v posledním kole nebylo jasné vůbec nic. Do hry se vrátil Zigy náhozem 247, který ale bohužel nestačil na příčku nejvyšší, protože tu si kontroloval velmi zkušeně náš dnešní vítěz Peťa Bittala (696 b.). A musíme konstatovat, že zcela zaslouženě, protože dokázal zahrát také nejvyšší celodenní průměr, parádních 203,00 bodu. Takže Zigy Kokurowski (675 b.) skončil druhý a třetí místo vybojoval, nutno podotknout, že ve finále stabilně dobře hrající generál Luba Matera (646 b.).

Čtvrté místo získal Luba Bojko (614 b.), pátý skončil s druhým nejvyšším průměrem dne již nyní „plnoletý věkem“ Víťa Hasník (609 b.) a šesté místo ukořistil Radek Šobora (568 b.). Nejlepší ženou se dneska stala Maruška Hermanová (564 b.). Je důležité připomenout, že červencové finále mělo hezké zastoupení čtyř žen, takže mělo všechny správné parametry.

Po sedmém turnaji celoroční série SENIOR CUP TOUR VALMEZ si vedoucí postavení upevnil Peťa Bittala (190 bodů) a svou bodovou bilanci vylepšil také druhý Luba Matera (157 bodů). Na třetí místo se nám vyhoupl Zigy Kokurowski (139 bodů) a mezi ženami je na tom nejlépe absolutní vítězka loňské série Janča Irglová (91 bodů). Kompletní pořadí si můžete stáhnout ZDE.

Tímto děkujeme všem hráčům, kteří si, doufejme, užili další část našeho Senior Cup Tour ValMez. K již osmému dílu série se v Xbowlingu ValMez sejdeme v sobotu 10. srpna 2019 (předehrávka ve čtvrtek 8.8.2019). Obsazovačka je od nedělního rána aktivní. Ještě opět připomínáme, že pokud někdo z hráčů měl narozeniny a obzvlášť, pokud to ovlivní navýšení bonusových HDC bodů, ať to pořadateli oznámí, jinak přikročíme ke kontrole občanek. Těšíme se tedy brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez