Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Pivoni předvedli to, co ještě žádný tým

« zpět na seznam

3.6.2020

Pivoni předvedli to, co ještě žádný tým

Xbowlingu ValMez nám pokračovala ABL v úterý 2. června 2020 a bylo to dokonalé představení, na divadelních prknech známé také jako ONE MAN SHOW, které v 2. HD 3. ligy předvedli Pivoni. Ať jsme pátrali, jak jsme pátrali, nenašli jsme v archívu žádný tým, který by se během jediného HD probojoval z posledního na první místo.

Do 2. HD nastupovali Pivoni (23 b. – celkem 29 b.) se ztrátou 4 bodů na předposlední páté místo a na vedoucí Fabuland měli manko dokonce plných 14 bodů. Jenže úvodní večer byl minulostí a tentokrát hrál zcela jiný tým. Byla radost se dívat na hru všech tří jeho hráčů a mančaft klapal jako dobře naolejovaný stroj. Zápas po zápase se drali Pivoni tabulkou nahoru a dokonce i los přál tomu, že se s vedoucím Fabulandem potkali v závěrečném zápase. Výhra 5:0 vystřelila Pivoně do čela tabulky a naopak Fabuland (9 b. – celkem 29 b.) se po devítí zápasech musel prozatím rozloučit s pozicí lídra.

Se stejným bodovým ziskem, ale díky horšímu skóre, je nyní na druhém místě. A pořadí v tabulce se měnilo i na dalších místech. Přestože Krocení hněv (15 b. – celkem 28,5 b.) předvedl druhý nejlepší výsledek kola, tak se v tabulce „propadl“ z druhého na třetí místo. Ovšem pohled na bodový rozdíl prvních tří družstev, absolutně nicotného 0,5 bodu, dává tušit další krásné ligové boje. Zlepšený výkon předvedl obhájce titulu Lotr tým (14 b. – celkem 24 b.), v tabulce se posunul na čtvrté místo a sen o obhájení mistrovské pozice stále žije. O pouhého půl bodu zpět je na pátém místě DARK SIDE (10 b. – celkem 23,5 b.), který sice nedokázal navázat na slušný výsledek z 1. HD, ovšem stejně jako u Lotrů ještě není v žádném případě ze hry o titul. Trošku komplikovanější situaci již naopak mají šestí Andílci (4 b. – celkem 16 b.), kterým se bodově tentokrát vůbec nedařilo, ale pozor, Andílci umí také rozjet pořádné peklo.

A můžeme si vychutnat krásné statistiky kola, které zcela ovládli Pivoni. Hráčem večera se stal Kuba Pozdemný s výborným průměrem 200,40 bodu a vybojovanými 5 body. V ženách mu skvěle sekundovala jeho hostující týmová parťačka Nela Capilová s průměrem 189,80 bodu (což byl celkově druhý nejlepší průměr) a nejvyšším náhozem, krásných 244 bodů. Trošinku teď porušíme tradici, protože si myslíme, že si to mimořádná situace zaslouží a zmíníme i jméno třetího nejlepšího hráče, kterým byl Filip Brabec s průměrem 187,40 bodu a jak jinak, než opět hráč Pivoňů. Také v týmových statistikách nepustili Pivoni nikomu ani drobeček, když předvedli nejvyšší nához s hodnotou 643 bodů a k tomu přidali i nejlepší celovečerní průměr, na 3. ligu až neskutečných 577,60 bodu. Laťku si tedy položili Pivoni hooodně vysoko.

Máme tedy za sebou velmi úspěšný druhý hrací den 3. ABL Xbowling ValMez. K třetímu kolu se sejdeme klasicky za 14 dní v úterý 16. června 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za parádní bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez