Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Rarita ve 4. lize - tři týmy se stejným počtem bodů

« zpět na seznam

18.6.2020

Rarita ve 4. lize - tři týmy se stejným počtem bodů

Xbowling ValMez přivítal ve středu 17. června 2020 hráče 4. ligy k třetímu hracímu dni ABL. A že to byla řežba jako blázen. To tady snad ještě nebylo, aby první tři týmy získaly v jednom večeru stejný počet bodů. Ale to je prostě naše rebelská 4. liga, takže co od ní také můžeme čekat, že jo? Minule psychicky odrovnala DJ Thomase, nyní toto a co bude příště???

Tak se tedy podívejme, co se vlastně tentokrát událo. O stejný počet 15 bodů se nám podělili vedoucí Dravci (celkem 46 b.), když o jejich vítězství v kole rozhodlo lepší skóre o pouhých 9 bodů, než měly Tři Grácie (celkem 42 b.), které se v tabulce posunuly již na třetí místo. A o dalších 42 bodů měli horší skóre Náhradníci (celkem 43,5 b.), ovšem i to jim stačilo, aby nám poskočili na průběžné druhé místečko. V žádném případě nešlo o nějakou dohodu nebo komplot, protože na tu by zbylé tři týmy v žádném případě nepřistoupily.

Bojuje se vždy o každý bodík a proto ta parádní vyrovnanost. Nejvíce na situaci třetího večera doplatili Hrnčíři (7 b. – celkem 38 b.), kteří museli opustit průběžné výborné druhé místo a v tabulce se propadli až mimo pozice na piedestalu a jsou nyní na čtvrtém místě. Ovšem o pouhého půl bodíku zpět jsou již na číhané pátí Bezejmení Míšenci (12 b. – celkem 37,5 b.) a tabulku uzavírá šestá Oderská banda (11 b. – celkem 18 b.), která se konečně dočkala svého prvního vítězného zápasu.

A jak nám dopadly statistiky třetího kola? Hráči večera se stali Mira Jiříček (Dravci) s pěkným průměrem 194,20 bodu a nejvyšším náhozem 228 bodů a Nela Capilová (Náhradníci) s průměrem 184,33 bodu. Plný počet 5 bodů pak získal David Klanica, což byl také jediný bodující hráč Hrnčířů. Co se týče týmových statistik, tak nejvyšší nához 593 bodů si připsaly Tři Grácie a nejlepší celovečerní průměr 525,00 bodu uhráli Dravci.

Tímto nám končí report z třetího hracího dne 4. ligy. Ke čtvrtému kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme opět za 14 dní, ve středu 1. července 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný bowlingový večer a těšíme se s Vámi brzy na viděnou. Třeba při Kvalifikaci Přeboru Zlínského kraje, která odstartovala již v úterý 16.6.2020. Více se o této parádní letní lize jednotlivců dozvíte ZDE.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez