Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

RYCHTÁŘI a LOTR TÝM se i nadále perou o vítězství

« zpět na seznam

25.4.2019

RYCHTÁŘI a LOTR TÝM se i nadále perou o vítězství

Ve středu 24. dubna 2019 pokračovala ABLXbowlingu ValMez čtvrtým hracím dnem 4. ligy. A velká bitva o celkového vítěze mezi Rychtáři a Lotr týmem pokračuje. O vítězi HD muselo rozhodnout skóre, které měl lepší LOTR TÝM, když oba mančafty získaly stejný počet 17,5 bodu.

Do brejku šli vedoucí RYCHTÁŘI (65 b.), když druhý LOTR TÝM (63,5 b.) klopýtnul hned v úvodním zápase kola s Náhradníky 2:3. Jenže vzájemný zápas zvládli lépe Lotři 4:1 a rázem byl minináskok vedoucích Rychtářů v trapu. Oba vedoucí týmy mají již docela slušný náskok plus mínus 15 bodů a tak se, podle zatím probíhajících kol, dá říci, že se o celkovém vítězi rozhodne mezi touto vedoucí dvojicí. Tím pádem to máme pěkně rozdělené na tři dvojičky. Tu druhou tvoří TŘI GRÁCIE (12 b. – celkem 48,5 b.) a NÁHRADNÍCI (10 b. – celkem 47 b.).

Vzájemný zápas vyzněl lépe pro Grácie poměrem 4:1 a to byl rozhodující faktor o tom, že si tato družstva vyměnila postavení v tabulce. Třetí jsou nyní Tři Grácie a čtvrtí Náhradníci. Třetí dvojici tvoří pátý PŘESPOLNÍ HANGÁR (10 b. – celkem 39,5 b.) a šestí HRNČÍŘI (8 b. – celkem 36,5 b.). I přes skutečnost, že Hrnčíři zvládli vzájemný zápas velmi dobře a vyhráli 4:1, tak o postavení v tabulce rozhodlo, že „domácí přespolňáci“ dokázali porazit Grácie i Náhradníky. Co to pro oba týmy znamená, víme moc dobře. Šestý tým padá do pětky a pátý dostane druhou šanci v baráži. Jestli na ni v tuto chvíli pátý Přespolní Hangár spoléhá, že ji opět zvládne s bravurou sobě vlastní jako vždy, tak ať se má na pozoru. Týmy v páté lize začínají mít velmi dobré výsledky.

A jdeme se podívat na statistiky kola. Hráčem večera byl Emča Nečas (Přespolní Hangár) s opět velmi slušným průměrem 200,33 bodu a nejvyšším náhozem 245 bodů. Jediným hráčem, který dokázal vybojovat plný počet 5 bodů, byl Peťa Mikliš st. (Rychtáři). Mezi děvčaty zahrála nejlepší průměr, pěkných 182,60 bodu, Ája Kudělková (Tři Grácie) a o nejvyšší nához, parádních 222 bodů, se postarala Mirka Miklišová (Rychtáři). Nejlepší týmovou hru předvedl PŘESPOLNÍ HANGÁR, když tam nabouchal výborných 603 bodů.

Za námi je tedy skvělý čtvrtý hrací den 4. ABL Xbowling ValMez. Další kolo, s pořadovým číslem pět, máme naplánované opět za 14 dní. Z důvodu státního svátku se hraje – POZOR – ve ČTVRTEK 9. května 2019. Začátek samozřejmě jako vždy v 18:00 hodin. Díky za parádní večer a těšíme se brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez