Xbowling Valašské Meziříčí

ONLINE REZERVACEFacebook

608 300 319

Team Lebowski VM připravil Dravcům první prohru

« zpět na seznam

3.4.2019

Team Lebowski VM připravil Dravcům první prohru

Xbowlingu ValMez je ABL v plném proudu. V úterý 2. dubna 2019 byl na pořadu již třetí hrací den 6. ligy a máme tedy v této skupině za sebou první polovinu soutěže. Dvě kola nepoznali hořkost porážky Dravci, ale tentokrát se již našel jejich přemožitel a byl to Team Lebowski VM.

Tito dva soupeři na sebe narazili hned v úvodním zápase kola a vítězství 4:1 nastartovalo TEAM LEBOWSKI VM (22 b. – celkem 43 b.) ke spanilé jízdě. Tým večera neprohrál žádný zápas, tratil pouze 3 body a v tabulce se posunul na průběžné třetí místo. Nebýt zpackaného druhého hracího dne, mohl tento mančaft pomýšlet i výše. Nadále však 6. lize jasně kralují DRAVCI (19 b. – celkem 64 b.). V čele tabulky na svého nejbližšího pronásledovatele získali další cenné 3 bodíky a k dobru jich mají nyní již 10. Tím družstvem na třetím místě jsou BEZEJMENÍ MÍŠENCI (16 b. – celkem 54 b.) a uvidíme v druhé polovině soutěže, zda se vydají ke stíhací jízdě Dravců nebo budou odrážet útok Lebowskeho squadry.

O stupínek si pohoršili OLDIES (11 b. – celkem 36 b.), kteří jsou nyní na čtvrtém místě. Ti dnes bohužel nestačili na vedoucí trojku, když ve vzájemných zápasech získali pouze 2 body. Závěr tabulky nám tvoří naši adepti ABL, pátý SPARING B (7 b. – celkem 22 b.), který přece jen již má nějaké dílčí bodové úspěchy a je na nejlepší cestě od podzimu opět zapadnout do naší ABL rodiny a šestý SPARING A (0 b. – celkem 6 b.), který tentokrát vyšel naprázdno. V tuto chvíli je však pro hráče důležitější chuť hrát, než získávat body. Samozřejmě, že získané body dodají energii.

A jak se hráčům dařilo v individuálních výkonech? Již potřetí byl hráčem večera Mira Jiříček (Dravci) s průměrem 188,60 bodu a nejvyšším náhozem 222 bodů. Na tomto místě je tentokrát nutno se zmínit o hodně zlepšených výkonech dvou členů Lebowski Teamu, Rosti Horáka (185,50 b.) a Lojzíka Horáka (183,80 b.). Mezi ženami zahrála již tradičně nejlépe Bobina Korytářová (Bez. Míšenci) a její průměr byl 153,20 bodu. Co se týče užitečnosti hráčů pro své týmy, tak tentokrát to byli hned tři s maximálním počtem 5 bodů. Jejich jména jsou Mira Jiříček, Lojzík Horák a Bobina Korytářová. Zbývá doplnit nejlepší společnou hru, která má hodnotu 560 bodů a autorem je TEAM LEBOWSKI VM.

Tak jo. 6. liga Xbowling ValMez má tedy za sebou první polovinu jarní části ABL. Tu druhou načneme za 14 dní v úterý 16. dubna 2019, začátek tradičně v 18:00 hodin. Díky za opět parádní bowlingový večer a brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez